Huawei przedstawia promocję na Walentynki!

Z okazji zbliżającego się święta zakochanych, firma Huawei CBG Polska przygotowała specjalne oferty promocyjne, które obejmą aż 74 produkty, w tym wybrane smartfony, smartwatche, słuchawki, laptopy, tablety i monitory marki. Tak szeroki wybór w ramach kampanii „Kochaj wyjątkowe momenty” pozwoli znaleźć idealny prezent w okazyjnej cenie zarówno dla niej, dla niego, jak i dla pary.

fot. Huawei

Ciekawe promocje dla niej i dla niego!

W sklepie internetowym huawei.pl czekają także kupony rabatowe, które dodatkowo obniżą wartość zamówienia o 50, 100, 200 lub nawet 500 zł. Sklep oferuje też możliwość dokupienia akcesoriów w wyjątkowo korzystnych cenach. Walentynkowa promocja obowiązuje od poniedziałku, 30 stycznia do wtorku, 14 lutego 2023 r.

Każda osoba, która w czasie trwania walentynkowej promocji zapisze się na newsletter od Huawei, otrzyma kupony uprawniające do dodatkowe rabatu na całe zakupy. Otrzymają je również dotychczasowi subskrybenci. Kupony będą ważne od 30 stycznia do 14 lutego 2023 r. Dostępne są kupony o wartości: 

  • 50 zł na zakup wybranych produktów o minimalnej wartości zamówienia 200 zł lub
  • 100 zł na zakup wybranych produktów za min. 1000 zł lub
  • 200 zł na zakup wybranych produktów za min. 2000 zł lub
  • 500 zł na zakup wybranych laptopów za min. 3000 zł.

Pełna lista przecenionych produktów poniżej:

źródło: Huawei

Czytaj też: Huawei FreeBuds 5i ANC – konkurencja dla flagowców

Dajcie koniecznie znać, czy macie zamiar skorzystać z walentynkowej promocji przygotowanej przez koncern Huawei! Oferta chińskiego koncernu jest atrakcyjna, więc być może to dobry moment, by zmienić sprzęt, z którego korzystamy na co dzień?

Grafika tytułowa: Nadine Shaabana / Unsplash