Samsungi Galaxy S23+ i S23 Ultra na grafikach promocyjnych!

Samsung prezentuje nam rokrocznie swoje flagowce z rodziny Galaxy S już w pierwszym kwartale. Z tego powodu od kilku miesięcy do sieci trafiają przecieki, dzięki którym o nowościach koreańskiego koncernu wiemy niemal wszystko. Tym razem wyciekły grafiki promocyjne, które potwierdzają domniemany design nadchodzących smartfonów.

Nowe flagowce Samsunga na materiałach reklamowych / źródło: 91Mobiles

Co wiemy o wyglądzie flagowców?

Dzięki powyższym grafikom potwierdzają się doniesienia, które kilka dni temu przyniósł znany leakster – slashleaks. Widzimy, że design modelu Galaxy S23 Ultra jest niemal identyczny, jak w przypadku poprzednika. Największe zmiany czekają natomiast tańsze warianty flagowca – Galaxy S23 i Galaxy S23+. Tutaj widzimy zupełnie przeprojektowany tył urządzenia w żaden sposób nie nawiązujący do designu forsowanego przez ostatnie dwa lata.

Przez kilka lat koreański koncern stawiał w przypadku swoich flagowców na tzw. „wyspy aparatów”, które raz prezentowały się lepiej, raz gorzej. Tym razem ta kwestia związana z designem została rozwiązana w inny sposób. Obiektywy wyrastają wprost z plecków smartfonów – bez żadnych zbędnych, wizualnych udziwnień. To zabieg, który wprowadza pewien powiew świeżości do rodziny Galaxy S.

Czytaj też: OnePlus 11 na oficjalnej grafice!

Premiera nowych Samsungów z rodziny Galaxy S23 już za nieco ponad miesiąc. Koncern z Korei z pewnością dołoży starań, by były to urządzenia naprawdę wyjątkowe. My natomiast będziemy je dla Was testować, gdy tylko pojawi się taka możliwość.

Grafika główna: OnLeaks/Smartprix