Samsung The Frame z ciekawą kampanią reklamową!

W wiosennej kampanii promującej telewizor The Frame Samsung postawił na nowe podejście do komunikacji. Na pierwszy plan wybijają się unikatowe cechy tego telewizora, niezwykłe funkcje, które czynią ten ekran naprawdę wyjątkowym. Aby to podkreślić The Frame został osadzony w magicznym, bajkowym świecie, po którym oprowadza nas Alicja w Krainie Czarów.

Gdzie nowoczesność spotyka się z artyzmem!

Telewizor The Frame stanowi idealny mariaż designu i technologii. Aby podkreślić jego wyjątkowość – w najnowszej kampanii – Samsung zrywa z dotychczasową, wyłącznie technologiczną narracją dominującą podczas kampanii reklamowych telewizorów i zaprasza do odkrywania możliwości tego ekranu w iście bajkowej scenerii.

To nowe podejście do komunikacji idealnie koresponduje z samym produktem, ponieważ The Frame na nowo zdefiniował rolę ekranu we wnętrzu. Jego Design Obrazu sprawia, że czasem trudno ocenić, czy patrzymy na telewizor czy prawdziwy obraz, fotografię czy grafikę. Na tym właśnie polega magia tego ekranu.

„W świecie, w którym liczy się różnorodność ważne staje się takie tworzenie produktów, które same przez siebie komunikują swoją wyjątkowość, a nie technologię. W nowej kampanii telewizora The Frame, ale także innych produktów z kategorii Lifestyle TV, właśnie na to postawiliśmy. The Frame zaprasza do odkrywania świata sztuki za pośrednictwem telewizora. Wystarczy nacisnąć jeden magiczny przycisk na pilocie, aby zagłębić się w świat sztuki, kolorów, historii, symboli i emocji.” – opowiada Grzegorz Stanisz, Dyrektor sprzedaży i marketingu działu RTV Samsung Polska.

Kolejną cechą charakterystyczną telewizora The Frame jest Tryb Sztuka, który pozwala stworzyć w naszym domu prywatną galerię z ulubionymi obrazami. Dzięki temu to jeden z niewielu ekranów, który pięknie prezentuje się także po wyłączeniu. Możemy wtedy oglądać własne zdjęcia czy grafikę lub skorzystać z Art Store, dedykowanego sklepu ze sztuką. Znajdziemy tam ponad 2000 tysiące dzieł sztuki z największych światowych galerii i muzeów, w tym wybrane prace, w takich kategoriach, jak sztuka klasyczna, nowoczesna, a także wiele zachwycających grafik i fotografii.

Kontemplowanie dzieł sztuki, ale też naszych zdjęć uprzyjemnia Matowa Powłoka Ekranu. Światło sztuczne i naturalne nie odbija się od ekranu, co pozwala podziwiać obrazy z najdrobniejszymi szczegółami o każdej porze dnia.

Telewizor oferuje także wiele możliwości personalizacji. Za pomocą wymiennych, kolorowych magnetycznych ramek w dwóch stylach można bez problemu zmienić wygląd The Frame i dopasować go do własnych potrzeb. Z kolei dostępny w zestawie Dopasowany Uchwyt sprawia, że telewizor będzie płasko przylegał do ściany i do złudzenia przypominał obraz.

Warto pamiętać, że The Frame to jednak nie tylko niezwykła ozdoba wnętrza. To przede wszystkim wysokiej klasy telewizor, który oferuje 100% Natężenie Kolorów, dzięki technologii Quantum Dot. Zadba także o najlepszą filmowo-serialową rozrywkę, dzięki intuicyjnemu systemowi Smart TV i dostępowi do najpopularniejszych platform VOD.

Za przygotowanie materiałów kreatywnych do kampanii odpowiada agencja Leo Burnett, za obsługę social mediów agencja VMLY&R. Dom mediowy Starcom przygotował strategię, odpowiada też za planowanie i zakup mediów, a Performics za planowanie i zakup w zakresie paid social, programmatic i SEM. Za działania PR odpowiada dfusion communication. W ramach kampanii Samsung współpracuje także z serwisem Homebook.

Czytaj też: Byliśmy na konferencji Samsunga. Ogromne ekrany coraz popularniejsze!

Grafika tytułowa: Samsung