FIFA 23 trafi do popularnych usług!

FIFA 23 to ostatnia taka gra od EA przed głośnym rebrandingiem wynikającym z konfliktu z Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej. Od tego roku seria będzie kontynuowana pod marką EA Sports FC. Tymczasem dowiadujemy się, że gra, która zadebiutowała w ubiegłym roku trafi do popularnych usług abonamentowych!

Ostatnia FIFA od EA w Game Pass i EA Play!

FIFA 23 trafi zarówno do abonamentu EA Play, z którego korzystają na co dzień użytkownicy dedykowanego klienta gier od „Elektroników”, jak i do Game Pass od Microsoftu. To świetnie wieści – popularną grę piłkarską będzie można bowiem ograć bez wydawania na nią niemałych pieniędzy w bezpośredniej dystrybucji. Fani wirtualnej „kopanej” powinni być zadowoleni z takiego obrotu spraw.

Nowa odsłona serii zadebiutuje już jesienią – nie jako FIFA, a jako EA Sports FC. To efekt konfliktu z Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej, która zażyczyła sobie za prawa do marki kwotę oderwaną od rzeczywistości. Czy rebranding nie wpłynie negatywnie na słynną serię gier? Tego jeszcze nie wiemy. Pamiętajmy, że zmiana nazwy gry i przejście na model F2P pogrzebały największego rywala serii FIFA – słynnego PES-a.

Czytaj też: Rusza OPPO 2023 Inspiration Challenge!

Dajcie znać, czy jesteście subskrybentami takich usług, jak Game Pass i EA Play. Czy Waszym zdaniem to dobry sposób na spędzenie czasu przy świetnych grach bez wydawania na nie majątku?

Grafika tytułowa: EA