Samsung szykuje nowe zegarki Galaxy Watch!

Samsung znany jest z tego, że regularnie wprowadza na rynek naprawdę niezłej klasy smartwatche. Od pewnego czasu są one owocem współpracy z Google i pracują pod kontrolą WearOS. W tym roku koncern z Korei po raz kolejny będzie chciał zdobyć serca fanów serią Galaxy Watch 7. Czego możemy się po niej spodziewać?

Aż trzy premiery latem tego roku?

Samsung Galaxy Watch 7 to przede wszystkim następcy dwóch obecnie najważniejszych zegarków z Korei – podstawowego modelu oraz wersji Classic, wyposażonej w obracany bezel. Najnowsze doniesienia wskazują jednak również na to, że na rynek trafi trzeci model – wyposażony w kwadratową kopertę. Niewiele wiadomo jeszcze na temat tego, jaka będzie jego koncepcja – czy będzie to może sprzęt o eleganckim, czy też bardziej sportowym designie.

Wiemy natomiast, że sercem nowych zegarków będzie procesor Exynos W940 – podobno bardziej wydajny i energooszczędny od poprzednika. Czy czeka nas rewolucja, jeśli chodzi o czas pracy między ładowaniami? Szczerze wątpię. Być może jednak Samsungowi uda się zoptymalizować swoje urządzenia w taki sposób, że pod tym względem będą mogły konkurować ze świetnie przyjętym przez rynek, topowym smartwatchem OnePlusa.

Czytaj też: Samsung Galaxy A55 5G i A35 5G oficjalnie!

Grafika tytułowa: Samsung