Samsung poprawia Androida 12 dla składanych smartfonów!

Samsung cały czas intensywnie pracuje nad wdrożeniem Androida 12 dla swoich wspieranych smartfonów. Już jakiś czas temu aktualizację otrzymały flagowce z rodziny Galaxy S21. Następne w kolejności do udostępnienia aktualizacji do nowej wersji „robota” były tegoroczne składane urządzenia. W ich przypadku jednak doszło do pewnych problemów – system nie pracował prawidłowo i możliwe było wręcz „uceglenie” naszego drogiego smartfona. Wszystko wskazuje jednak już na to, że koncern z Korei poradził sobie już z wspomnianymi błędami.

Android 12 z One UI 4 ponownie dla składanych Samsungów!

Dziś w sieci gruchnęła wiadomość wskazująca na to, że Samsung ponownie udostępnił – oczywiście naprawione – aktualizacje dla modeli Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Z Flip 3. W tym momencie warto przypomnieć, że Android 12 dla Samsungów z rodziny Galaxy przynosi nam liczne nowe funkcje i usprawnienia. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na szersze możliwości personalizacji i udoskonalenia mające uczynić korzystanie z naszego smartfona jeszcze bezpieczniejszym. Ponadto koncern z Korei zadba o to, by interfejs Androida na pokładzie wszystkich urządzeń koreańskiego giganta był jeszcze bardziej ujednolicony. Dzięki temu obsługa wspomnianych sprzętów z rodziny Galaxy nie powinna sprawić kłopotów nawet totalnym laikom.

Czytaj też: Samsung Galaxy Z Fold 3 – mobilne biuro (i nie tylko!) w Twojej kieszeni

Szczegółowe informacje związane z aktualizacją i jej zawartością pojawią się na ekranie Waszych Foldów po pobraniu nowej wersji oprogramowania. Biorąc jednak pod uwagę wspomniane wcześniej problemy ze stabilnością działania, wstrzymajcie się jeszcze przez kilka dni z instalowaniem Androida 12. Sprawdźcie też opinie o poprawionej aktualizacji w sieci. Jeśli faktycznie nie będzie sprawiała już problemów użytkownikom, to wtedy będzie warto wdrożyć na naszych „składakach” najnowszą odsłonę robota.

A czy Wy korzystacie już z Androida 12 z One UI 4? Dajcie koniecznie znać, czy podobają się Wam nowości forsowane przez Google i Samsunga!