Samsung Galaxy Watch 4 z przydatną funkcją!

Samsung Galaxy Watch 4 to niezwykle popularny smartwatch, który zapoczątkował „romans” koreańskiego koncernu z systemem Wear OS od Google. Mimo, że urządzenie ma już swoje lata, producent nie zapomina o regularnych aktualizacjach dla niego. Najnowsza przynosi ciekawą i przydatną funkcję!

Kontroluj aparat zegarkiem!

Samsung Galaxy Watch 4 zyskuje właśnie możliwość sterowania funkcjami aparatu smartfona. Całkiem niedawno podobne możliwości zostały udostępnione właścicielom nowszego urządzenia – Galaxy Watch 5. Co w takim razie pozwoli nam regulować nasz inteligentny czasomierz? Możliwości są – póki co – niewielkie. Możemy bowiem korzystać zaledwie z funkcji manipulowania zoomem urządzenia, co może okazać się przydatne w przypadku zdjęć grupowych wykonywanych za pośrednictwem samowyzwalacza.

Sterowanie funkcjami aparatu smartfona uskuteczniane jest za pośrednictwem aplikacji Camera Controller. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości koreański koncern wzbogaci aplikację o zupełnie nowe funkcje sprawiające, że korzystanie z aparatu przejdzie na zupełnie nowy poziom. Tymczasem wspomniana aplikacja będzie wymagała od nas, byśmy korzystali na urządzeniu mobilnym z One UI w wersji przynajmniej 5.1. To jednak nie problem – ta aktualizacja lada moment trafi na większość wspieranych smartfonów Samsunga.

Czytaj też: 5G w Orange to mrzonka? Nowy raport!

Smartwatche Samsunga to nieliczne urządzenia korzystające z najnowszego Wear OS 3. Zawdzięczają to ścisłej współpracy Koreańczyków z Google. Czy w kolejnych miesiącach taka kooperacja mocno zaprocentuje? Przekonamy się o tym już wkrótce!

Grafika tytułowa: Samsung