Nowa aplikacja Credit Agricole już jest!

Credit Agricole to jeden z popularniejszych w Polsce dostawców usług bankowych. Do tej pory możliwe było korzystanie z aplikacji mobilnej banku, jednak charakteryzował ją dość przestarzały – jak na 2022 rok – interfejs. Ten aspekt ulega jednak właśnie zmianie. Do pobrania dostępna jest już nowa wersja CA24 Mobile, która przynosi zupełnie nowe odczucia z użytkowania!

Oto nowy klient Credit Agricole dla urządzeń mobilnych!

Nowa aplikacja Credit Agricole oferuje nam podstawowe funkcjonalności znane z poprzedniej odsłony, jednak wzbogacone ciekawą i nowoczesną szatą graficzną. Oczywiście zajmie Wam nieco czasu przyzwyczajenie się do nowego układu w aplikacji, ale jest on całkiem znośny. Dodatkowo postawiono na sekcję mającą serwować nam rozmaite rabaty i korzyści w różnych sklepach, knajpach itp. – bardzo przydatne rozwiązanie.  Oferty podobno są spersonalizowane – dopasowane do każdego klienta.

Aplikacja ma być w nadchodzących miesiącach intensywnie rozwijana tak, by oferowała nam maksimum funkcjonalności. Oczywiście po zainstalowaniu jej na Waszych urządzeniach musicie ją aktywować – w tym celu konieczne jest przejście procesu weryfikacji ze strony banku. To konieczne by dostawca usług mógł się upewnić, że do konta nie uzyskują dostępu nieautoryzowane osoby.

Czytaj też: Jabra Talk 65 – wygodne rozmowy gdziekolwiek jesteś!

Pamiętajcie – pobierajcie nową wersję aplikacji CA24 tylko ze zweryfikowanych źródeł – Google Play, AppStore lub AppGallery. W przeciwnym razie narażacie się na ataki ze strony cyberprzestępców, którzy „podrabianą” wersją aplikacji mogą przejąć dane logowania do Waszego konta i opróżnić je z pieniędzy. W kwestii aplikacji bankowych zawsze warto zachować najwyższą ostrożność i czujność!