Samsung Galaxy S23 ze specjalną wersją w Europie!

Samsung Galaxy S23 to obecnie najbardziej wyczekiwany smartfon koreańskiego koncernu. Na rynku zadebiutuje w trzech wariantach. Fani topowej serii koncernu z Korei z niecierpliwością czekają na informacje związane ze specyfikacją topowych Galaxy. Mamy dla Was dobrą wiadomość!

Podkręcony Snapdragon w drodze?

Najnowsze doniesienia wskazują na to, że wszystkie trzy smartfony z rodziny Galaxy S23 będą pracowały pod kontrolą Snapdragona 8 Gen 2, w dodatkowo podkręconym wariancie. Flagowce zaoferują nam układy w mocniejszej wersji niż ta montowana na pokładzie konkurencyjnych smartfonów. To świetna wiadomość. Do tej pory koncern z Korei był bardzo krytykowany za usilne forsowanie w przypadku swoich najmocniejszych urządzeń autorskich układów Exynos mocno odstających od produktów Qualcomma.

Decyzja w sprawie procesorów to – być może – pokłosie poważnych zmian u sterów działu urządzeń mobilnych w koncernie Samsung, które miały miejsce w poprzednich latach. DJ Koh ustąpił w 2020 roku miejsca Roh Tae-Moon’owi. Od tego czasu podjęto wiele ważnych decyzji w odniesieniu do smartfonów Samsunga – łącznie z wydłużeniem wsparcia dużymi aktualizacjami Androida dla różnych grup urządzeń.

Czytaj też: Nowe iPhone’y z wyczekiwaną funkcją!

Pozostaje nam czekać na oficjalną prezentację topowych Samsungów. Prawdopodobnie pokazane zostaną jeszcze przed świętami, a przedsprzedaż wystartuje już na początku stycznia. Oczywiście będziemy je dla Was testować, gdy tylko pojawi się taka możliwość.