Samsung Galaxy S22 w nowym kolorze!

Samsung Galaxy S22 to świetny, tegoroczny flagowiec koreańskiego koncernu. Oferuje nam naprawdę solidną specyfikację oraz sprawdzone wzornictwo, które cieszy oko. Jak się okazuje, koreański koncern nie powiedział jeszcze w jego przypadku ostatniego słowa. Na rynku bowiem wkrótce zadebiutuje nowa wersja kolorystyczna urządzenia!

Bora Purple – w sam raz na lato?

Nowy kolor będzie nosił nazwę Bora Purple. Smartfon w takiej kolorystyce pojawił się właśnie w sklepie internetowym Samsunga na Tajwanie. Myślę, że taki wariant będzie dostępny w ujęciu globalnym. Nie dysponujemy jednak w tej chwili żadnymi wiążącymi informacjami w tej kwestii. Trzeba przyznać, że nowy wariant kolorystyczny Samsunga Galaxy S22 prezentuje się nieźle i spodoba się z pewnością zwłaszcza kobietom.

Wielkimi krokami zbliżamy się również do premiery nowych, składanych urządzeń koreańskiego koncernu. Mowa oczywiście o modelach Galaxy Z Flip 4 oraz – o wiele droższego – Galaxy Z Fold 4. Będzie to duże wydarzenie w segmencie smartfonów, choć same urządzenia nie będą rewolucją w stosunku do poprzedników. Zaoferują nam na pewno nieco lepsze rozwiązania w kwestii ekranu i mechanizmu jego składania oraz w kwestii podzespołów. Ogólna koncepcja jednak pozostanie niezmieniona.

Czytaj też: Jony Ive kończy współpracę z Apple!

Miejmy nadzieję, że koncern z Korei wprowadzi nową wersję kolorystyczną na polski rynek całkiem szybko – być może przy okazji debiutu na nim nowych, składanych smartfonów. Od września bowiem emocjonować się będziemy już przeciekami na temat serii Galaxy S23.