Samsung Galaxy M32 5G będzie miał następcę! Murowany hit?

Samsung od zawsze miał problemy z godnym konkurowaniem ze smartfonami chińskich producentów w najniższym segmencie cenowym rynku. Jakiś czas temu jednak koncern z Korei wydał model Galaxy M21, który nieco zmienił układ sił i zdobył serca klientów o mniej zasobnych portfelach. Od tego czasu gigant starannie projektuje swoje najtańsze urządzenia, by były one rozsądną alternatywą dla niedrogich „Chińczyków”. Na horyzoncie pojawił się właśnie model Galaxy M33 5G, który może spodobać się fanom Samsunga.

fot. Samsung

Samsung Galaxy M33 5G może być ciekawym smartfonem!

Póki co informacje związane z Samsungiem Galaxy M33 5G nie są zbyt szczegółowe. Pierwsze przecieki jednak wskazują na to, że omawiany smartfon może zostać wyposażony w procesor Samsung Exynos 1200 – ten sam, który będzie zasilał model Galaxy A53 5G. Przewiduje się więc, że i niskobudżetowy Galaxy zaoferuje nam dostęp do szybkiego Internetu 5G. Źródła wskazują na to, że wspomniany CPU wspierany będzie przez 6 GB pamięci RAM. Niestety nie mamy jeszcze informacji wskazujących na to, na jakie zaplecze fotograficzne postawi koncern z Korei. Wiadomo natomiast, że nowy, niskobudżetowy smartfon Samsunga ma być zasilany wydajną baterią o pojemności 6000 mAh.

Czytaj też: Exynos 2200 – czym zaskoczy nas flagowy procesor Samsunga?

Samsung Galaxy M33 5G po wyjęciu z pudełka ma już pracować pod kontrolą Androida 12. To dobra wiadomość, która gwarantuje niejako aktualizację do Androida 13 i 14 (zgodnie z aktualną polityką koncernu z Korei). Na razie jednak nie wiadomo, kiedy omawiany model zostanie zaprezentowany. Poprzednik został ujawniony w czerwcu tego roku, więc podobnie może być z Galaxy M33 5G. Liczę na to, że do sieci trafią jeszcze jakieś ciekawe przecieki związane z tym smartfonem i że wkrótce Wam o nich napiszemy.

Grafika tytułowa: Samsung