Ród Smoka od HBO Max z pierwszym trailerem!

Ród Smoka to prequel Gry o Tron, którego fani uniwersum wyczekują od długich miesięcy. Premiera serialu została zaplanowana na sierpień, więc możemy się spodziewać, że w najbliższych tygodniach produkcja będzie intensywnie promowana przez twórców. Właśnie doczekaliśmy się pierwszego, konkretnego trailera który ukazuje nam, czego możemy się spodziewać po serialu!

Ród Smoka będzie świetnym serialem – bez dwóch zdań!

Gra o Tron: Ród Smoka to serial, z którym wiązane są ogromne nadzieje fanów uniwersum wykreowanego przez George’a R.R. Martina. Ze względu na to, że po raz kolejny pojawią się w nim potężne smoki, możemy spodziewać się pokaźnego budżetu dla każdego z planowanych 10 odcinków. Produkcja opierać się ma na książce „Ogień i krew” i przybliżać nam historię rodu Targaryen.

Biorąc pod uwagę fakt, że książka „Ogień i krew” opisuje historię rodu Targaryen od okresu, w którym Aegon I Zdobywca podbił kontynent Westeros do zakończenia wielkiej i efektownej wojny znanej pod nazwą Tańca Smoków, możemy spodziewać się wartkiej akcji, widowiskowych bitew oraz powalających na kolana efektów specjalnych.

Oczywiście w przypadku serialu o pokaźnym budżecie możemy liczyć na naprawdę imponującą obsadę. W główne role wcielą się m.in.: Paddy Considine (Viserys Targaryen), Matt Smith (Daemon Targaryen), Emma D’Arcy (Rhaenyra Targaryen) czy Eve Best (Rhaenys Targaryen). W tej chwili wiadomo już, że serial zadebiutuje w serwisie HBO Max 21 sierpnia bieżącego roku.

Czytaj też: Akcjonariusze pozywają Netflixa

No cóż – liczę na to, że nowy serial HBO Max przyciągnie mnie przed ekran telewizora na długie godziny. Sam jestem wielkim fanem Gry o Tron, więc liczę na to, że Ród Smoka zaoferuje nam o wiele ciekawszy finał, niż kluczowe dzieło stworzone na podstawie prozy George’a R.R. Martina.

Grafika tytułowa: HBO