Realme GT 2 Pro oficjalnie! Czas na pionierski ultra-szeroki kąt?

Realme to jeden z tych producentów smartfonów, którzy serca klientów zdobywają rewelacyjnym stosunkiem ceny do jakości swoich produktów. Do tej pory jednak nie miał w swojej ofercie flagowca z krwi i kości. Tą lukę w portfolio Chińczyków ma zapełnić model GT 2 Pro, który właśnie został oficjalnie przedstawiony mediom. Co warto wiedzieć na jego temat?

Realme GT 2 Pro czyli świetny smartfon w dobrej cenie!

Jak widać na załączonych grafikach, smartfon realme GT 2 Pro prezentuje się naprawdę elegancko dzięki chropowatej fakturze tylnej części urządzenia. Producent wyposażył swojego flagowca w ekran o przekątnej 6,7″ i rozdzielczości Full HD+. Jest to matryca AMOLED o odświeżaniu 120 Hz. Sercem nowości jest procesor Snapdragon 8 Gen 1 wspierany przez (w zależności od wersji) 8 GB/128 GB, 12 GB/256 GB lub 12 GB/512 GB wbudowanej pamięci.

Czytaj też: CES 2022: Samsung Galaxy S21 FE oficjalnie! Będzie hit?

Zaplecze fotograficzne? Bardziej niż solidne! Trzon stanowił będzie obiektyw główny o rozdzielczości 50 MP. Wspomagać go będą obiektyw ultraszerokokątny 50 MP z pionierskim polem widzenia aż 150 stopni oraz obiektyw mikroskopowy oferujący możliwość powiększania niewielkich obiektów aż 40-krotnie! Urządzenie będzie zasilane pojemną baterią 5000 mAh i dodatkowo zaoferuje wsparcie dla szybkiego ładowania 65W.

Nie wiemy jeszcze, kiedy realme GT 2 Pro trafi do sprzedaży w Polsce i jaka będzie jego cena nad Wisłą. Mam nadzieję, że wkrótce doczekamy się odpowiedzi na to pytanie. Gdy tylko pojawi się taka możliwość, możecie też spodziewać się u nas testu tego flagowca!