Problemy z iPhone 14 Pro!

Apple to koncern, który z reguły serwuje nam bardzo dopracowany sprzęt nie idący na żadne kompromisy. Nawet jednak największym tuzom rynku smartfonów zdarzają się wpadki. Użytkownicy urządzeń z rodziny iPhone 14 Pro skarzą się na problemy z ekranami. Koncern z Cupertino wie o problemie i przyznaje się do błędu.

Feralne ekrany w topowych iPhone’ach?

Już pod koniec ubiegłego roku pojawiły się informacje o tym, że na ekranach wielu smartfonów iPhone 14 Pro oraz iPhone 14 Pro Max, na chwilę, tuż przed wybudzeniem ekranu pojawiają się zielone i żółte paski. Po chwili jednak znikają. Osoby korzystające ze wspomnianych urządzeń obawiały się, że za ową sytuację odpowiedzialna jest jakaś usterka fizyczna. Koncern z Cupertino jednak bardzo szybko rozwiał te wątpliwości.

Amerykanie twierdzą, że do czynienia mamy z problemem z oprogramowaniem. Podobno deweloperzy pracują już nad jego usunięciem i lada moment zostanie udostępniona odpowiednia łatka, która powinna zadbać o spokojne głowy użytkowników najdroższych smartfonów Apple. Jak widać, spektakularne wpadki przydarzają się nie tylko producentom sprzętu z Androidem na pokładzie.

Czytaj też: Tim Cook zarobi mniej?

Dajcie koniecznie znać, czy odnotowaliście przytoczone problemy w przypadku Waszych iPhone’ów. Miejmy nadzieję, że Apple faktycznie bardzo szybko udostępni odpowiednią aktualizację dla iOS.

Grafika tytułowa: Victor Carvalho / Unsplash