Prime Gaming z fenomenalnymi grami na styczeń!

Prime Gaming to świetna usługa dla graczy do której otrzymujemy dostęp – obok Prime Video – po wykupieniu abonamentu Amazon Prime w bardzo atrakcyjnej cenie (wynoszącej 49 złotych na rok). Gigant branży e-commerce co miesiąc raczy graczy ciekawymi, darmowymi produkcjami, wśród których można czasem znaleźć prawdziwe perełki. Styczeń będzie pod tym względem bardzo obfity dla fanów pecetowej rozgrywki!

Styczeń w Prime Gaming na bogato!

Subskrybenci Prime Gaming na początku 2022 roku będą mieli powody do zadowolenia. Styczeń przywitał nas naprawdę niesamowitymi gratisami od Amazona. Wystarczy wspomnieć o grze Star Wars Jedi: Fallen Order, która zachwyci fanów uniwersum Gwiezdnych Wojen i pozwoli im przenieść się do odległych galaktyk w charakterze rycerza Jedi. Koniecznie przypiszcie tą produkcję do swojego konta Origin. W pakiecie darmowych gier znajdziecie także dwie produkcje do dodania na koncie w sklepie Epic. Mowa o Total War: Warhammer, będąca gratką dla fanów gier strategicznych. Tytułu World War Z: Aftermath raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Jednoznacznie związana jest ona z hitem kinowym z Bradem Pittem w roli głównej. Stawkę hitów zamyka WRC 7, które zadowoli najbardziej wymagających fanów gier wyścigowych.

Czytaj też: Top 10 – najlepsze gry sportowe na smartfony

Biorąc pod uwagę to, jakie tytuły Amazon serwuje nam już na początku roku możemy spodziewać się, że cały 2022 będzie obfitował w ciekawe gratisy w ramach Prime Gaming. Pamiętajcie, że dodatkowo będąc subskrybentami usługi otrzymujecie dostęp do ciekawych premii w ramach różnych popularnych gier wieloosobowych takich, jak GTA Online, czy też World of Tanks.

Dajcie znać, czy korzystacie na co dzień z dobrodziejstw Prime Gaming!