Prestiżowe nagrody dla iRobotów Roomba!

iRoboty Roomba Combo serii j7 zadebiutowały na rynku we wrześniu ubiegłego roku. Ich cechą charakterystyczną jest nakładka mopująca, która unosi się na wierzch robota po wykryciu podłóg miękkich, dzięki czemu nie ulegają one zamoczeniu. Rozwiązanie to przypadło do gustu użytkownikom i ekspertom na całym świecie, czego dowodem są wygrywane przez roboty tej serii konkursy.

W ostatnim czasie Roomba Combo j7+ okazała się najlepszym produktem kategorii AGD Plebiscytu Imperatory WP. Ostatnio również roboty te pozytywnie przeszły proces weryfikacji uznanej jednostki certyfikującej TÜV SÜD. Tym samym cała gama modeli Roomba serii j7 może pochwalić się atestem cyberbezpieczeństwa (CSC), który powstał z myślą o kategorii urządzeń IoT.

fot. producenta

iRobot Roomba Combo j7 i j7+ – klasa sama w sobie!

We wrześniu ubiegłego roku rodzinę robotów sprzątających Roomba serii j7 uzupełniły modele odkurzająco-mopujące. Te posiadające w swojej nazwie określenie „Combo” urządzenia wyróżniają się na tle konkurentów unikatowym w skali rynku rozwiązaniem. Jest nim nakładka mopująca, która unosi się na wierzch robota, gdy wykryje on dywan lub wykładzinę, aby nie zostały zabrudzone lub zamoczone. Dzięki temu Roomba Combo j7+ jako pierwsza na świecie jest w pełni samodzielna i w przeciwieństwie do innych robotów tego typu odkurza i mopuje w jednym cyklu, odpowiednio obchodząc się z każdym rodzajem powierzchni oraz oszczędzając czas.

Przełom roku to czas, gdy następują liczne podsumowania najważniejszych wydarzeń. Nie inaczej jest w przypadku branży nowych technologii, gdzie organizowane są przez media liczne plebiscyty na najbardziej popularne produkty. iRobot Roomba Combo j7+ jak dotąd na terenie Polski wygrywał swoją kategorię produktową dwukrotnie, a w ostatnim czasie zatriumfował po raz trzeci. W organizowanym przez Wirtualną Polskę plebiscycie Imperatory WP, Roomba Combo j7+ został zwycięzcą kategorii AGD roku. Reprezentant marki iRobot został doceniony za dyskrecję i skuteczność działania oraz swoją bezobsługowość.

Coraz większa popularność urządzeń smart home powoduje, że ich użytkownicy niepokoją się o bezpieczeństwo swoich danych. Instytut TÜV SÜD potwierdził, że roboty z rodziny Roomba Combo j7 charakteryzują się odpowiednim poziomem bezpieczeństwa danych i odpornością na cyberataki. Dzięki temu otrzymały one atest TUV SÜD Cybersecurity Certification (CSC), a użytkownicy nie muszą obawiać się o swoje bezpieczeństwo i prywatność.

Czytaj też: Robot koszący STIGA – na wiosenne porządki w ogrodzie?

A czy Wy korzystacie na co dzień z robotów sprzątających? A może preferujecie tradycyjne ręczne odkurzacze? Dajcie koniecznie znać który model jest Waszym ulubionym!

Grafika tytułowa: Roomba