Premiera GTA VI coraz bliżej?

GTA VI to produkcja wyczekiwana przez wszystkich fanów popularnej serii. Jak już zdążyliśmy się dowiedzieć, na przygotowanie tego tytułu wygospodarowano rekordowe pieniądze. Twórcy oczekują więc z pewnością ogromnych zysków. Informacje w tej kwestii mogą zdradzać nam datę premiery GTA VI!

fot. Rockstar Games

Ciekawe założenia w raporcie Take-Two!

Take-Two, czyli firma będą ca właścicielem Rockstar Games poczyniła bardzo ciekawe założenia związane z dochodami w okresie od 1 kwietnia 2024 roku do 31 marca 2025 roku. Gigant zakłada, że zarobi w rok ponad 8 miliardów dolarów. Bardzo ambitne podejście, prawda? Zwłaszcza, że w ostatnich latach rocznie firma zarabiała około 3 miliardów dolarów. Tak optymistyczne plany dają nam do zrozumienia, że we wspomnianym czasie na rynek trafi GTA VI.

Już GTA V okazało się przez ponad 10 lat maszynką do zarabiania pieniędzy. Wystarczy spojrzeć na GTA Online – tryb sieciowy tej gry. Do dziś, mimo wielu lat na karku produkcja generuje gigantyczne dochody i twórcy będą musieli się mocno nagłowić jak przekuć jej sukces na kolejną odsłonę serii. Czy GTA Online zostanie rozszerzone o nowe miasto i poprawiony silnik graficzny? Wiele osób tego oczekuje, bo zainwestowało w zabawę ogromne pieniądze.

Czytaj też: Marka Honor wraca do Polski!

Dajcie koniecznie znać, czy zamierzacie ograć GTA VI zaraz, gdy ta produkcja zadebiutuje. Ja jestem ogromnym fanem serii, więc z pewnością będę chciał sprawdzić tą produkcję. Czekamy z niecierpliwością na pierwsze zwiastuny związane z omawianą grą.

Grafika tytułowa: Rockstar Games