Marka Honor wraca do Polski!

Smartfony Honor przed laty były dla Huawei tym, czym obecnie dla Xiaomi marka Redmi – dodatkową linią urządzeń dedykowanych specyficznemu klientowi. Gdy jednak Amerykanie spłatali Chińczykom poważnego figla w postaci daleko idących sankcji, ci postanowili o sprzedaży marki. Teraz Honor wraca m.in. do Polski oferując nam ciekawe urządzenia!

fot. Honor

Dwa smartfony Honor w ofercie Orange!

W ofercie Orange debiutują właśnie dwa smartfony marki Honor. Mowa o modelach Honor 70 5G oraz Honor Magic5 Lite 5G 128GB. Obydwa są urządzeniami ze średniej półki cenowej serwującymi nam zadowalającą jakość wykonania, mocne podzespoły oraz – co dla wielu osób będzie najważniejsze – dostęp do usług Google. Ceny poszczególnych modeli są zależne od tego, jaki plan taryfowy wybierze klient.

Honor to jednak nie tylko klasyczne smartfony. Producent posiada w swojej ofercie także urządzenia z kategorii elektroniki noszonej oraz smartfony z elastycznymi ekranami. Ze względu na debiut na polskim rynku istnieją spore szanse na to, że i ów sprzęt pojawi się nad Wisłą – jeśli nie u operatorów, to być może w tak zwanej wolnej sprzedaży w elektromarketach.

Czytaj też: Oficjalna nazwa i nowe szczegóły na temat Project Leonardo przedstawione!

Marka Honor miała kiedyś mocną pozycję na polskim rynku – ze względu na wysoką jakość serwowanych nam urządzeń. Czy uda się ją odbudować? Tego dowiemy się w niedalekiej przyszłości.

Grafika tytułowa: Honor