Predator powraca! Pierwszy zwiastun nowej produkcji!

Predator to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów filmów z gatunku science-fiction. Mimo, że wiele osób jest zdania, że postać ta najlepsze lata ma już za sobą, to konsekwentnie pojawia się on w kolejnych – mniej lub bardziej ambitnych – produkcjach. Jak się okazuje, już wkrótce kosmiczny łowca zaliczy występ w kolejnej, mającej być wstępem do całej serii z nim związanej.

Prey to wstęp do historii Predatora!

Nowy film zostanie nakręcony przez 20th Century Studios, które od 2019 roku należy do Disneya. Fabuła zostanie usytuowana aż 300 lat przed wydarzeniami opowiedzianymi w pierwszej odsłonie Predatora. Jedną z głównych postaci będzie tu Naru, wojowniczka z plemienia Komanczów. Produkcja będzie natomiast traktowała o pierwszej wizycie kosmicznego łowcy na Ziemi.

Wyreżyserowaniem filmu zajmie się Dan Trachtenberg. Jego scenariusz to natomiast dzieło Patricka Aisona. Na tą chwilę w sieci pojawił się wyłącznie teaser produkcji, który nie zdradza nam zbyt wiele. Jako fan Predatora mam nadzieję, że historia opowiedziana w Prey będzie bardzo wciągająca i że widowisko zostanie okraszone świetnymi efektami specjalnymi. W końcu 20th Century Studios cechuje się niemałą renomą.

Czytaj też: Powstanie druga część Dirty Dancing!

Prey zadebiutuje już 5 sierpnia na platformie streamingowej Hulu. Bardzo możliwe, że w krajach, w których ta usługa nie jest dostępna, film pojawi się w ofercie Disney+. Fani Predatora muszą uzbroić się jeszcze w nieco cierpliwości. Mam nadzieję, że jakość produkcji wynagrodzi nam oczekiwania.

Grafika tytułowa: 20th Century Studios