Polacy z awansem na finały Fortnite Champion Series

Wczoraj rozpoczęły się kwalifikacje do Fortnite Champion Series w trybie duo z pulą nagród 1,4 miliona dolarów.

Eliminacje podzielono na trzy etapy. W pierwszym wystartować mógł absolutnie każdy pod warunkiem, że na trybie „Arena” zdołał osiągnąć rangę mistrzowską. Do drugiej rundy awansowało czterysta par, a do trzeciej — finałowej przejdzie najlepsza pięćdziesiątka. Bezpośrednie miejsce na wielkie finały zagwarantowały sobie pierwsze osiem duetów. W tym gronie znaleźli się Polacy.

W finałach kwalifikacji zobaczyliśmy dwie polskie pary. Tylko jedna z nich jest jednak pewna miejsca w wielkich finałach FNCS, w których dla zwycięzców przypadnie 300 tysięcy dolarów. Szóstą pozycję promowaną bezpośrednim awansem do „Grandsów” wywalczyli sobie Kami z Teeqiem, którzy są obecnie jednym z najlepszych duetów na świecie i z pewnością podczas finałów Fortnite Champion Series będą rywalizować o najwyższe pozycje. Niestety debel Raxi & Mikson zakończyli rywalizację na odległej 37. pozycji, która jednak już raczej na pewno zapewni im awans do Heatów.

Drugie i zarazem ostatnie otwarte kwalifikacje do FNCS wystartują dzisiaj o 19:00. Jutro poznamy kolejnych ośmiu uczestników finałów Fortnite Champion Series, pozostałych wyłonią heaty.

Finały FNCS-ów zaplanowane są na 5 i 6 marca.

Czytaj takżehttps://conowego.pl/aktualnosci/wyciekl-3-rozdzial-fortnite-109642