Polacy bliscy awansu na Majorze

Drużyna ENCE z Polakami w składzie po pokonaniu MOUZ jest o krok od awansu do Fazy Legend w PGL Major Stockholm 2021.

Szwedzki turniej w Counter Strike’a: Global Offensive trwa w najlepsze i jest pierwszym tak dużym wydarzeniem po przerwie spowodowanej ogłoszeniem pandemii. 24 drużyny z całego świata walczą o pulę nagród w wysokości 2 mln dolarów.

ENCE, w barwach którego występują Paweł „dycha” Dycha oraz Olek „hades” Miśkiewicz, dobrze weszło w mecz zdobywając trzy rundy po stronie antyterrorystów, niestety Myszy znalazły sposób na rywali i pokonały ich pięciokrotnie. Po przerwie taktycznej i poprawieniu obrony ENCE wyrównało.

Fenomenalna gra polskiego duetu oraz doto zapewniła dziewięć punktów przed zmianą stron. Zawodnicy MOUZ dobrze odpowiadali na taktykę zagraną przez przeciwników w drugiej pistoletówce. Jednak gdy w ręce hadesa trafiła snajperka, nasz zawodnik pokazał klasę i ostatecznie Polacy poprowadzili ENCE do drugiego zwycięstwa na Majorze 16:11, stawiając znaczący krok na drodze do awansu do czołowej szesnastki PGL Major Stockholm 2021.