PlayStation Plus taniej o 50%. Za miesiąc zapłacisz tylko 10 zł

Dzięki świątecznej okazji od Sony Interactive Entertainment za roczny abonament zapłacimy tylko nieco więcej, niż za kwartał usługi w cenie regularnej.

Posiadacze PS4 i PS5, którzy jeszcze nie korzystają z abonamentu PlayStation Plus, mają świetną okazję, by przetestować usługę. Dzięki ofercie promocyjnej, aktualnej do 19 grudnia, nowi użytkownicy otrzymują 50% rabatu na roczną subskrypcję, której cena wynosi teraz tylko 120 zł – to niewiele więcej, niż wynosi regularna cena abonamentu na 3 miesiące (100 zł). Na wszystkie osoby, które wykupią teraz abonament czeka grudniowa oferta, w której znajdują się trzy tytuły na konsole PlayStation 5 i PlayStation 4: LEGO Superzłoczyńcy DC, Mortal Shell i Godfall: Challenger Edition.

Czytaj też: Sony szykuje własnego Game Passa

Oprócz comiesięcznych darmowych gier (co najmniej dwa tytuły), na wszystkich posiadaczy subskrypcji PlayStation Plus czekają zniżki w PlayStation Store, możliwość grania online, 100 GB pamięci w chmurze na dane gier, a także PlayStation Plus Video Pass, czyli usługa, w ramach której aktywni subskrybenci PlayStation Plus zyskują dostęp do filmów i seriali od Sony Pictures Entertainment. Szczegółowe informacje na temat promocji znajdziecie pod tym linkiem.