PDL20 – lampka, która rozświetli powrót do przedszkolnych i szkolnych obowiązków

Jesień niezmiennie kojarzy nam się z powrotem do szkolnych obowiązków, dni stają się krótsze, szybciej zapada zmrok. Mroki pomagają rozproszyć dostawcy lampek, a wśród nich – Platinet.

W ofercie producenta lampkę z zegarem i termometrem, model z głośnikiem bluetooth czy też w połączeniu z indukcyjna ładowarką.

Dla najmłodszych warto jednak poszukać propozycji, która nie tylko zapewni właściwe oświetlenie przy biurku, ale też będzie oryginalną lamką nocną z nieograniczonymi możliwościami w zakresie kolorów światła. Ta funkcjonalna lampka biurkowa 2w1 – PDL20 pozwala na regulację intensywności światła w trzech zakresach – poczynając od nastrojowego – 28lm, przez 108lm, aż do 260lm. Łatwo też skierować światło w żądane miejsce – za sprawą elastycznego ramienia. Temperatura barwowa to 5500K – zimne światło, o barwie światła dziennego sprzyjające pracy i ułatwiające skupienie się na wykonywanej czynności. Funkcję lampki nocnej pełni podświetlana podstawa, która może świecić w dowolnie wybranym kolorze dzięki diodom RGB z płynną regulacją i to niezależnie od głównego oświetlenia. 

Lampka PDL20 nie jest oczywiście zastrzeżona dla najmłodszych użytkowników, ale jest szczególnie przez nich doceniana. Dostępna w kolorze białym, czarnym, niebieskim i różowym może stanowić efektowny, a przede wszystkim funkcjonalny element wystroju wnętrza. Dostępna w cenie detalicznej 99 zł.

Dla wielbicieli bezprzewodowych rozwiązań producent proponuje łudząco podobną lampkę o symbolu PDL20BAT z wbudowaną baterią 2400 mAh. Takie urządzenie można postawić w dowolnym miejscu i korzystać ze wszystkich funkcjonalności bez konieczności podłączania do prądu. Najmłodsi chętnie doświetlają swoje domki wybudowane z kocy i poduszek, a Ci trochę starsi korzystają z nastrojowego światła przy kolacji na tarasie.

Lampka z wbudowaną baterią PDL20BAT jest dostępna w cenie detalicznej 89,90 zł.