Oto świetny tablet z ARM od Lenovo!

Tablety za sprawą pandemii oraz tego, że często zmuszeni jesteśmy do tego, by pracować z domu, przeżywają obecnie swoją drugą młodość. Producenci urządzeń mobilnych doskonale zdają sobie sprawę ze zwiększonego popytu na urządzenia tego typu i prezentują nam kolejne, ciekawe modele. Szczególną uwagę przykuwa najnowszy tablet Lenovo, który łączy przyzwoitą cenę z obiecującą specyfikacją.

Lenovo 10w to opłacalny tablet od znanego producenta!

Omawiane urządzenie na półki sklepowe trafi najprawdopodobniej w kwietniu tego roku. Wyposażone będzie w 10,1-calowy ekran Full HD. Sercem tabletu będzie natomiast procesor Snapdragon 7c wspierany przez 8 GB RAM i 128 GB przestrzeni na dane użytkownika. Całość ma być zasilana baterią o pojemności 30 Wh. Taka specyfikacja w zupełności wystarczy do przeglądania zasobów Internetu, czy też do pracy z dokumentami pakietu Office.

Prezentowane urządzenie zaoferuje nam dwie kamerki. Z przodu będzie to jednostka o rozdzielczości 2 MP, z tyłu zaś – 8 MP. Jeśli chodzi o złącza i porty, mamy tutaj USB-C oraz mini-jack, czyli absolutnie podstawowe rozwiązania. Ponadto tablet wyposażony zostanie w odłączaną klawiaturę oraz opcjonalny rysik. Całość kosztować ma w przeliczeniu na polską walutę około 1500 złotych. Będzie to więc świetne rozwiązanie dla tych osób, które na urządzenie do codziennego użytku nie chcą wydać majątku.

Czytaj też: Nowy standard dla SIM od Qualcomm! Rewolucja w drodze?

Dajcie koniecznie znać w komentarzach z jakich urządzeń Wy korzystacie w codziennej pracy. Czy taki poręczny tablet, jak Lenovo 10w spełniłby Wasze oczekiwania? Nadchodzące miesiące z pewnością przyniosą nam wysyp poręcznych urządzeń dedykowanych nauce i pracy zdalnej.