Oto realme Buds Air 3! Wygląd nowych słuchawek TWS w sieci!

Nie da się ukryć, że realme to jeden z najważniejszych producentów smartfonów na polskim rynku. Duże znaczenie odgrywa tu fakt, że Chińczycy oferują nam naprawdę świetne urządzenia w przystępnych cenach. W najbliższym czasie możemy spodziewać się także premier ciekawych akcesoriów od realme. Mam tu na myśli chociażby słuchawki Buds Air 3, których wygląd właśnie wyciekł do sieci!

realme Buds Air 3 / fot. OnLeaks

realme Buds Air 3 to rozsądne słuchawki dla mniej wymagających!

Jak zapewne się spodziewacie, realme Buds Air 3 nie będą słuchawkami z najwyższej półki cenowej. Chiński koncern jednak w rozsądnej cenie (poprzednia generacja słuchawek kosztuje obecnie około 200 zł) zaoferuje nam naprawdę ciekawe funkcje. Możemy więc spodziewać się wodoszczelności na poziomie IPX5, wsparcia dla Bluetooth w wersji 5.2 czy też „trybu przejrzystości”, który wzmacnia dźwięki otoczenia zapewniając nam większe bezpieczeństwo na przykład podczas przemieszczania się po mieście.

Ponadto realme Buds Air 3 zapewnią nam od 7 do 30 godzin odtwarzania muzyki oraz hybrydowy ANC do -40 dB. Parametry słuchawek na papierze robią wrażenie. Jestem ciekaw jak będą się sprawowały w praktyce. Wiadomo bowiem, że nie zawsze sucha specyfikacja przekłada się na to, jak dobrze dane słuchawki odtwarzają muzykę, ścieżki dźwiękowe filmów czy też podcasty.

Czytaj też: Oto nowe zegarki od Garmina! Robią wrażenie?

Premiera realme Buds Air 3 spodziewana jest w ciągu kilku lub kilkunastu nadchodzących dni. Jest więc spora szansa na to, że ów sprzęt trafi na półki sklepowe na przełomie stycznia i lutego. W swoim przedziale cenowym TWS-y od realme mogą być prawdziwym bestsellerem! Muszę przyznać, że z niecierpliwością czekam na możliwość ich przetestowania.

Grafika tytułowa: realme