Oto nowe zegarki od Garmina! Robią wrażenie?

Smartwatche to akcesoria, które coraz częściej na naszych nadgarstkach zastępują tradycyjne zegarki. Decydując się na zakup takiego urządzenia wybieramy najczęściej między ekosystemami Apple i Google. Na rynku mamy jednak także producentów, którzy stawiają na własne oprogramowanie. Należy do nich Garmin, który w najbliższym czasie zaprezentuje nam dwa nowe zegarki!

Garmin Fenix 7 i Garmin Epix będą niezłymi zegarkami!

Seria Garmin Fenix doczekała się wreszcie ekranów dotykowych! Ponadto poprawiony został czas pracy między ładowaniami, który ma teraz wynieść maksymalnie 18 dni w trybie zegarka, 57 godzin w trybie GPS oraz 136 godzin w trybie maksymalnej oszczędności energii. Fenix 7 będzie też minimalnie lżejszy od poprzednika. Na rynku dostępny będzie w wersjach: Fenix 7, Fenix 7S oraz Fenix 7X Solar.

Garmin Epix to generalnie Fenix 7 wzbogacony o lepszy ekran. Zamiast wyświetlacza MIP mamy tutaj wysokiej jakości ekran AMOLED. Rozdzielczość 260×260 pikseli została zmieniona na 454×454 piksele. W standardowym trybie zegarka Epix ma pracować bez ładowania 16 dni. W trybie GPS natomiast 42 godziny.

Czytaj też: Samsung zdążył! Seria Galaxy S22 w Europie jednak z Exynosem!

Usprawnień doczeka się także oprogramowanie Garmina instalowane na pokładzie smart-zegarków. Możemy się spodziewać między innymi nowych trybów sportowych czy rozszerzonych możliwości monitorowania naszego stanu zdrowia. Nowe zegarki Garmina mają zagościć na półkach sklepowych w przeciągu najbliższego miesiąca.

Grafika tytułowa: Garmin