Motorola Moto G51 5G debiutuje na polskim rynku!

Motorola to znany i lubiany na polskim rynku producent smartfonów. Pod skrzydłami Lenovo koncern nabrał wiatru w żagle i regularnie raczy nas kolejnymi, ciekawymi urządzeniami mobilnymi. Dziś nad Wisłą debiutuje Motorola Moto G51 5G, która ma spore szanse na to, by zwrócić Waszą uwagę. Już tłumaczę dlaczego!

fot. Motorola

Motorola Moto G51 5G to solidna średnia półka z szybkim Internetem!

Motorola Moto G51 5G oferuje użytkownikowi ekran LCD o rozdzielczości Full HD+ i przekątnej 6,8-cala. Jest to matryca o odświeżaniu 120 Hz, które nie jest jeszcze codziennością w segmencie średniopółkowych smartfonów. Sercem smartfona jest procesor Qualcomm Snapdragon 480+ wspierany przez 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB przestrzeni na dane użytkownika. Całość zasila bateria o pojemności 5000 mAh ze wsparciem dla ładowania zaledwie 10W.

Czytaj też: Microsoft kupił Activision Blizzard!

Zestaw aparatów, które serwuje nam Motorola jest satysfakcjonujący jak na tą półkę cenową. Są to: główny 50 MP, wspierany jednostkami 8 MP do zdjęć szerokokątnych oraz 2 MP do ujęć makro z bliskiej odległości. Sprawdzą się one przy wykonywaniu fotek dokumentów bądź do okazjonalnych zdjęć z wakacji lub wypadów z najbliższymi. Zapomnijcie jednak o jakości takiej, jak w przypadku nieco droższych smartfonów.

fot. Motorola

Motorola kosztuje 1099 złotych. Nie jest to wygórowana cena i smartfon na pewno znajdzie wielu entuzjastów. Mam nadzieję, że będziemy mieć okazję go dla Was przetestować i sprawdzić, jak radzi sobie w codziennych zastosowaniach.

A jak Wam podoba się nowa Motorola?

Grafika tytułowa: Motorola