OnePlus 10 Pro w Europie już wkrótce?

OnePlus 10 Pro to najnowszy flagowiec chińskiego koncernu, który zapowiada się naprawdę nieźle. Owo urządzenie poznaliśmy już oficjalnie podczas jego premiery w Państwie Środka. Do tej pory jednak nie było wiadomo, kiedy nowość zadebiutuje w Europie. Jak się jednak okazuje, na nowego OnePlusa najpewniej wcale nie będziemy musieli czekać zbyt długo!

fot. OnePlus

OnePlus 10 Pro w Europie już w marcu?

Pierwotnie zakładano, że OnePlus 10 Pro trafi do Europy w kwietniu. Fani ze Starego Kontynentu musieliby czekać na możliwość zakupu dość długo. Do tej pory bowiem kolejne, flagowe OnePlusy można było zamawiać tuż po ich oficjalnej premierze w ojczyźnie koncernu. Jak się okazuje, OnePlus 10 Pro zadebiutuje na naszych półkach sklepowych miesiąc wcześniej – w marcu. Oczywiście nie powinniśmy się spodziewać tego, że omawiany sprzęt będzie tani. Nad Wisłą jego cena może przekroczyć 4500 złotych.

Czytaj też: Wybieramy smartfon do 2000 złotych – styczeń 2022

Warto w tym momencie przypomnieć specyfikację nowości. OnePlus 10 Pro wyposażony został przez producenta w 6,7-calowy wyświetlacz QHD+ AMOLED z wysoką częstotliwością odświeżania 120 Hz. Sercem urządzenia jest procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 wspierany przez 8 GB lub 12 GB pamięci RAM oraz 128 GB lub 256 GB przestrzeni na dane użytkownika. Solidne ma być zaplecze fotograficzne, na które składać się będą obiektywy: główny 48 MP, ultraszerokokątny 50 MP i teleobiektyw 8 MP. Całość zasilana jest baterią o pojemności 5000 mAh ze wsparciem dla szybkiego ładowania 80W SuperVOOC Flash Charge.

A czy Wy skusicie się na zakup, gdy OnePlus 10 Pro pojawi się w polskich sklepach?

Grafika tytułowa: OnePlus