Oto dwa nowe Walkmany od Sony! Najwyższa jakość muzyki w Twojej kieszeni!

Sony to producent znany nie tylko ze świetnych smartfonów Xperia oraz telewizorów Bravia. Lata temu Japończycy serwowali nam świetnie odtwarzacze Walkman, które były synonimem luksusu. W trzeciej dekadzie XXI wieku Sony po raz kolejny wraca do koncepcji walkmanów oferując nam dwa ciekawe urządzenia z tej linii. Tym razem jednak będą to wybitnie multimedialne odtwarzacze wyposażone w duże wyświetlacze. Co wiemy na ich temat?

fot. Sony

Oto nowe, ekskluzywne odtwarzacze od Sony!

Sony wprowadzi do sprzedaży nowe odtwarzacze muzyki klasy Premium. Mowa o modelach Sony Walkman NW–WM1ZM2 oraz NW-WM1AM2. Dzięki fantastycznym specyfikacjom ów sprzęt ma zaoferować nam wyjątkowe doznania muzyczne oraz usatysfakcjonować nawet audiofilów. Wysoką jakość odtwarzanego dźwięku zagwarantuje obecność na pokładzie wzmacniaczy cyfrowych S-Master HX. Funkcjonalność nowych odtwarzaczy Sony nie będzie jednak ograniczona do raczenia nas muzyką.

Możemy wszakże oglądać za ich pośrednictwem filmy i seriale oraz korzystać z dobrodziejstw gier i aplikacji kompatybilnych z systemem Android 11. Ekran urządzeń charakteryzuje przekątna 5″ i rozdzielczość HD. Na pokładzie odtwarzaczy zagości moduł Wi-Fi umożliwiający połączenie z Internetem, port USB-C oraz slot kart microSD. Wbudowana pamięć w przypadku poszczególnych modeli to 256 GB (NW-WM1ZM2) i 128 GB (NW-WM1AM2). Bateria zasilająca urządzenia ma pozwolić na maksymalnie 40 godzin odtwarzania muzyki.

Czytaj też: Microsoft Defender w końcu dla Androida oraz iOS!

Odtwarzacze zadebiutują na półkach sklepowych w kwietniu. Możemy być pewni, że nie będą tanie. Jestem ciekaw jak poradzą sobie w starciu ze smartfonami, które przecież większość z nas posiada. Być może kartą przetargową Sony będzie niesamowita jakość odtwarzanego dźwięku, a grupą docelową ci użytkownicy, którzy nie chcą iść na żadne kompromisy w kwestii odtwarzania muzyki.

Grafika tytułowa: Sony