Jest decyzja Pokimane!

Jedna z najbardziej znanych streamerek Imane „Pokimane” Anys, pomimo kuszenia przez inne platformy, przedłużyła kontrakt z Twitchem.

Przez kilka tygodni streamerka negocjowała przedłużenie swojego kontaktu z dotychczasowym partnerem mediowym. Tymczasem w tle pojawiały się spekulacje odnośnie ewentualnego jej przejścia na YouTube’a. Cały świat wstrzymał oddech w niepewności i oczekiwaniu na finał.

Dziś gruchnęła wiadomość! 25-latka rozwiała wszelkie wątpliwości i poinformowała o odnowieniu swojej umowy z platformą streamingową Amazonu, której od długiego czasu pozostaje jednym z najpopularniejszych składników.

Pokimane swoją karierę w sieci rozpoczęła już w 2013 roku. Przez następne lata konsekwentnie budowała społeczność i teraz może o sobie powiedzieć, jako o jednej z największych influencerek na świecie. Jej kanał na Twitchu śledzi blisko dziewięć milionów osób, a lajfy oglądają dziesiątki tysięcy. Jako powód pozostania na Twitchu marokańsko – kandyjska gwiazda podała lepszą interakcję z czatem w porównaniu z konkurencją.

Czytaj także: https://conowego.pl/aktualnosci/od-dzis-neymar-streamuje-na-facebooku-110609

Po odnowieniu kontraktu z Twitchem Pokimane postanowiła zorganizować dla swoich fanów konkurs, zwany w tym środowisku giveawayem, podczas którego do wygrania jest… Uwaga! Nie suszarka do włosów, czy inny bon upominkowy, a Tesla Model Y o wartość około 300 tysięcy złotych!

https://twitter.com/pokimanelol/status/1491132871448621057?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1491132871448621057%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fesportnow.pl%2Fgaming%2Fpokimane-pozostaje-na-twitchu-popularna-streamerka-przedluzyla-kontrakt-z-platforma-streamingowa%2F