OPPO Watch 3 pozytywnym zaskoczeniem?

OPPO od kilku lat całkiem nieźle radzi sobie w segmencie inteligentnych zegarków. Kolejne propozycje koncernu z Chin radzą sobie świetnie m.in. dzięki wizualnemu podobieństwu do Apple Watcha oraz przemyślanemu oprogramowaniu. Fani marki z niecierpliwością wyczekują trzeciej generacji urządzenia, która może zadebiutować już… za kilka dni!

OPPO Watch 3

Według nieoficjalnych przecieków na rynku zadebiutują trzy warianty zegarka – dwa podstawowe (męski i damski) oraz wersja premium. Sprzęt ma zostać wyposażony w wyświetlacz LTPO AMOLED o przekątnej 1,91 cala. Ponadto sprzęt wyposażony zostanie w obrotową koronę, która jeszcze bardziej zbliży go stylistycznie do Apple Watcha.

Sercem OPPO Watch 3 zostanie procesor Qualcomm Snapdragon W5, wspierany przez układ Apollo 4 Plus. Na pokładzie zegarka producent zaserwuje nam NFC, które pomoże w przeprowadzaniu płatności mobilnych. Nie zabraknie funkcji EKG i eSIM. Sprzęt nie będzie obawiał się m.in. deszczu dzięki wodoodporności do 5 ATM.

Podobno – jeśli chodzi o czas pracy między ładowaniami – w trybie smart OPPO Watch 3 zapewni aż do 5 dni działania, a oszczędnym – nawet 15 dni.

Czytaj też: Logitech stworzy własną konsolę!

Najnowsze doniesienia wskazują na to, że premiera OPPO Watch 3 może odbyć się już 10 sierpnia! Pozostanie nam wtedy czekać na pojawienie się urządzenia w Europie. Na pewno przetestujemy go dla Was gdy tylko będzie już dostępny w Polsce.

Grafika tytułowa: OPPO