OPPO szykuje niedrogi tablet! Czy urzeknie nas specyfikacją?

OPPO to jeden z najważniejszych na polskim rynku producentów smartfonów. Połączenie niezłych podzespołów jak i przejrzystej nakładki systemowej sprawiły, że produkty tego chińskiego koncernu zdobyły nad Wisłą serca użytkowników. Już wkrótce OPPO spróbuje swoich sił na rynku tabletów. To skutek zwiększonego popytu na takie urządzenia związanego z częstym przechodzeniem firm i ich pracowników na pracę w trybie home office. Co warto wiedzieć o OPPO Pad?

fot. OPPO

OPPO Pad to dobry i niedrogi tablet?

OPPO Pad to nadchodzący tablet od koncernu z Chin. Według wstępnych przecieków, które pojawiły się w sieci, tablet OPPO miałby zaoferować użytkownikom 11-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Sercem tabletu ma być procesor Snapdragon 870 wspierany przez 6 GB pamięci RAM oraz 256 GB przestrzeni na dane użytkownika. Tablet ma być wyposażony w dwie kamery: tylną 13 MP i przednią 8 MP. Po wyjęciu z pudełka będzie najpewniej pracował pod kontrolą Androida 12 z nakładką systemową Color OS 12. Pod względem designu może to być bliźniaczy sprzęt w stosunku do realme Pad.

Czytaj też: Honor Magic V oficjalnie! Coraz ciaśniej na rynku składanych smartfonów!

Jak już wspomniałem, OPPO Pad ma być bardzo przystępnym cenowo tabletem. W sieci krążą informacje wskazujące na to, że prezentowany tablet ma kosztować około 2000 juanów, czyli około 273 euro. W przeliczeniu na naszą rodzimą walutę to niecałe 1300 zł. Oczywiście z pewnością to nie będzie cena urządzenia w naszym kraju, bo trzeba będzie do niej doliczyć także dodatkowe opłaty i podatki.

A czy Wy skusilibyście się na zakup tabletu od OPPO?

Grafika tytułowa: OPPO