OPPO Find N2 Flip – zagrożenie dla Samsunga?

OPPO Find N2 Flip to bardzo ciekawy smartfon od chińskiego koncernu i jednocześnie jedno z tych urządzeń, które realnie może zagrozić mocnej pozycji Samsunga na rynku składanych smartfonów. Wielkimi krokami zbliżamy się do europejskiej prezentacji modelu i w związku z tym wiemy już niemal wszystko na temat wariantu, który będzie sprzedawany na Starym Kontynencie.

Nie tylko Samsung robi dobre, składane smartfony?

Omawiany smartfon wyposażono 6,8-calowy wewnętrzny wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości FHD+ oraz wyświetlacz na klapce o przekątnej 3,26″ i rozdzielczości 382 x 720 pikseli. OPPO Find N2 Flip będzie serwował nam potężny SoC MediaTek – Dimensity 9000+ wspierany przez do 12 GB pamięci i 256 GB pamięci na dane użytkownika. Pojemność podwójnego akumulatora to 4300 mAh. Będzie on wspierał szybkie ładowanie 44 W.

Składany smartfon od OPPO jednak posiada pewną cechę, na którą wiele osób zwraca szczególną uwagę – od strony designu jest po prostu bardzo ładny. Zaryzykuję stwierdzenie, że może podobać się nawet w większym stopniu, niż jego główny rywal – Samsung Galaxy Z Flip 4. Czy będzie to jeden z czynników warunkujących sukces urządzenia m.in. w Polsce? Przekonamy się już za kilka miesięcy.

Czytaj też: CD Projekt nie chce wpadek jak z Cyberpunkiem 2077?

OPPO Find N2 Flip to smartfon, który z pewnością będziemy chcieli dla Was przetestować. Jego główny konkurent zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, jednak niektóre jego cechy potrafiły zirytować. Czy produkt z Chin okaże się bardziej kompletny? Mam nadzieję, że tak!

Grafika tytułowa: OPPO