CD Projekt nie chce wpadek jak z Cyberpunkiem 2077?

Wszyscy gracze doskonale pamiętają aferę, jaka wybuchła wokół gry Cyberpunk 2077 w momencie rynkowej premiery. Produkcja była – bardzo delikatnie mówiąc – bardzo mocno niedopracowana. Oczywiście producent dołożył wszelkich starań, by naprawić liczne niedociągnięcia, ale niesmak pozostał. Aby przeciwdziałać takim wpadkom, polskie studio startuje z bardzo ciekawą inicjatywą!

RED Playtesting to nowa inicjatywa dla graczy!

RED Playtesting to nowa inicjatywa, w ramach której gracze będą mogli testować produkcje od CD Projekt RED. Testy mają na celu wykrycie wszelkich problemów z grami oraz niedociągnięć ze strony twórców. Wszystko po to, by nie pojawiły się kontrowersyjne sytuacje wokół produkcji studia, jak to miało miejsce w przypadku wspomnianego Cyberpunka 2077. Co więc trzeba zrobić, żeby zostać testerem gier od „Redów”?

W zasadzie to wystarczy mieć ukończone 16 lat i posiadać konto w usłudze GOG.com. Warto jednak pamiętać, że niepełnoletni gracze muszą dostarczyć producentowi zgodę rodziców na udział w testach. Do programu zgłaszamy się przez dedykowaną stronę internetową. Jeśli nasza aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, to producent sam się do nas zgłosi w celu poinstruowania, jak mamy dalej postępować.

Czytaj też: Jak założyć konto w GeForce Now?

Jako wielki fan produkcji od CD Projekt RED zamierzam spróbować swoich sił jako tester. Dajcie znać, czy i Wy macie zamiar wziąć udział w nowej inicjatywie polskiego producenta gier komputerowych. Co myślicie o takiej inicjatywie?