OnePlus planuje ciekawe premiery na 2023 rok?

Już za kilka dni OnePlus uraczy nas premierą modelu OnePlus 11. To jednak nie jedyna duża premiera koncernu, która odbędzie się w pierwszej połowie 2023 roku. Na horyzoncie są już bowiem kolejne smartfony, które mogą namieszać na rynku sprzętu z Androidem. Jakie? Już wyjaśniam!

OnePlus chce zdobywać nowych fanów!

Najnowsze doniesienia wskazują na to, że w drugim kwartale nadchodzącego roku ma zadebiutować OnePlus 11 Pro, który pod względem specyfikacji ma być jeszcze bardziej zaawansowany od OnePlusa 11. Możemy spodziewać się, że producent postawi na dużą ilość wbudowanej pamięci oraz bardzo zaawansowany moduł fotograficzny (być może z matrycą 200 MP od Samsunga). Liczymy także na jakość wykonania klasy Premium.

Ponadto na rynek ma trafić pierwszy składany smartfon OnePlusa. Nie wiadomo jednak jeszcze, czy będzie to sprzęt pod względem mechaniki zbliżony do serii Galaxy Z Fold od Samsunga, czy też clamshell z elastycznym ekranem. Tego powinniśmy się dowiedzieć nieoficjalnie już w 2023 roku. Możemy się jednak spodziewać, że tak, jak konkurencyjne urządzenia, smartfon zapewni dość mocną specyfikację.

Czytaj też: OnePlus 11 na oficjalnej grafice!

Ze względu na to, że premiera wspomnianych urządzeń powinna nastąpić w pierwszej połowie 2023 roku, to już na początku nowego roku do sieci powinny zacząć trafiać wiarygodne przecieki na temat tych smartfonów. Oby leaksterzy nie kazali nam na nie czekać zbyt długo!

Grafika tytułowa: Harry Shelton / Unsplash