Okulary do VR-u Vive Flow otrzymasz wraz z darmowym etui

Promocja obowiązuje w przedsprzedaży – tylko do 5 grudnia. 

VIVE Flow to kompaktowe, lekkie okulary VR, które zostały zaprojektowane, by wykorzystać do rozrywki, medytacji, delikatnego rozciągania, treningu mózgu albo spotkań z przyjaciółmi. Doskonale sprawdza się do oglądania filmów na serwisach takich jak Netflix, Amazon lub Disney, a także do aplikacji VR, gamingowych serwisów chmurowych typu Stadia czy gier z telefonu.

Zaledwie kilka dni temu opublikowaliśmy szczegółową recenzję Vive Flow, z której możecie dowiedzieć się, co najbardziej przypadło nam do gustu w modelu HTC. W podsumowaniu napisaliśmy: 

HTC Vive Flow to bardzo udany produkt znanego koncernu, który być może nie zawojuje rynku, ale na pewno znajdzie na nim swoje miejsce. Takie mobilne okulary VR mogą być przydatne dla osób spędzających długie godziny w podróży. Pomogą im się zrelaksować i ciekawie spędzić czas na przykład podczas kilkugodzinnej podróży w pociągu.

Już teraz możecie przekonać się o zaletach sprzętu na własnej skórze. W sklepie x-com.pl ruszyła przedsprzedaż i towarzysząca jej promocja, dzięki której w cenie sprzętu – 2699 zł – otrzymamy również etui Flow Case o wartości 249 zł, które skutecznie zabezpieczy je w czasie transportu. Co więcej, VIVE oferuje też atrakcyjny plan subskrypcji na platformie Viveport.com. Miesięczny plan, zwany Infinity Vista, kosztuje jedynie 23.99 zł i umożliwia nielimitowany dostęp do szerokiej gamy wciągających aplikacji z zakresu rozrywki, mindfulness, a także biznesu oraz ekskluzywne treści. Zainteresowani? Ofertę znajdziecie pod tym linkiem – promocja potrwa do 5 grudnia lub do wyczerpania zapasów.