O Apple Watch Pro wiemy coraz więcej!

Apple Watch Pro ma być bardzo ważną premierą giganta z Cupertino, która światło dzienne ujrzy tej jesieni. Według wstępnych doniesień, zegarek ma być ciekawą propozycją dla osób aktywnych fizycznie. Z tego właśnie powodu zaoferuje wzmocnioną konstrukcję – solidny ekran oraz obudowę. Co jeszcze wiemy o tym urządzeniu już teraz?

Apple Watch Pro produktem niszowym?

Apple Watch pro ma oferować zmieniony design względem dotychczasowych smartwatchy od Apple. Ma być przede wszystkim bardziej masywny. Jeśli jednak ma być urządzeniem klasy rugged, jest to konieczny zabieg. Zwiększony rozmiar ma przełożyć się na mocniejszą baterię. Ta zapewnić ma zegarkowi wiele dni pracy między ładowaniami. To dobra wiadomość dla tych osób, które nie lubią codziennie ładować smartwatcha.

Do takiego świetnego wyniku ma przyczynić się także ważna nowość – specjalny tryb zmniejszonego poboru energii. Przekątna ekranu nowego, wytrzymałego zegarka od Apple ma przekroczyć 2 cale. Ponadto spodziewamy się, że obudowa zegarka nie będzie tym razem wykonana ze stali nierdzewnej, ale z tytanu, który jest materiałem o wiele bardziej wytrzymałym.

Czytaj też: Odroczone płatności w BLIK – będzie hit?

No cóż – miejmy nadzieję, że Apple nie zawiedzie nas w kwestii specyfikacji Apple Watch Pro. Myślę, że lada moment w sieci pojawią się solidne przecieki związane z urządzeniem i że w końcu pojawi się ono na nieoficjalnych renderach, dzięki którym poznamy jego ostateczny design.