NZXT Capsule – mikrofon do streamingu

NZXT Capsule – mikrofon USB stworzony dla graczy i streamerów. Atuty to wysoka jakość dźwięku i prostota obsługi. Mikrofon w cenie ok 500 zł będzie dostępny w październiku.

Mikrofon NZXT Capsule trafi do sklepów w ciągu kilku najbliższych tygodni. Urządzenie będzie kosztować około 500 złotych. Opcjonalne ramię Boom Arm – ok. 400 złotych. Czy znajdzie dla siebie miejsce wśród konkurencji? Z pewnością na rynku dostępne są urządzenia o podobnych parametrach i niższej cenie. Ale jeśli znaczenie ma wzornictwo, to Capsule z pewnością zyskuje „punkty za pochodzenie”. Jest to bowiem marka znana z produktów nietuzinkowych pod względem dizajnu czego ten mikrofon jest kolejnym dowodem.

NZXT Capsule kolejna z propozycji dla tych, którzy wiedzą, że strefa audio ma znaczenie dla streamerów. Niewątpliwe atuty urządzenia to wysoka jakość gwarantowana przez 24-bitową rozdzielczość przy częstotliwości próbkowania aż 96 kHz. NZXT Capsule to mikrofon pojemnościowy, który zapewnia wysoką jakość dźwięku przy jednoczesnym minimalizowaniu odgłosów tła. Mikrofon postawiony na biurku jednokierunkowo zbiera dźwięk. W języku fachowym ma on charakterystykę kardioidalną. Działa od razu po podłączeniu, bez potrzeby korzystania z dodatkowego oprogramowania, czyli plug and play w praktyce.

Mikrofon NZXT Capsule pozwala na czystą, wyraźną komunikację zarówno podczas intensywnych sesji gamingowych, jak i podczas streamingów, przy zachowaniu brzmienia wysokiej jakości.

Oddzielnie można dokupić ramię Boom Arm. Jego konstrukcja pozwala na proste odłączenie urządzenia od podstawy USB i zamontowanie go na wysięgniku.

Kluczowe zalety mikrofonu NZXT Capsule:

•             Stworzony dla graczy

Jednokierunkowa, kardioidalna charakterystyka zapewnia minimalizację odgłosów tła. Całość jest dostrojona do mowy w środowisku gier – optymalizuje czystość i wyrazistość głosu w trakcie rozgrywki.

•             Wysoka jakość audio

Zastosowany konwerter analogowo-cyfrowy ma zapewnić jakość głosu na najwyższym poziomie spośród uczestników gry lub streamingu.

•             Prosty i wytrzymały

Bez śrubek, podkładek i kłopotliwego montażu na opcjonalnym wysięgniku. Wewnętrzny system amortyzacji ma minimalizować ryzyko upadku sprzętu na biurko w trakcie rozgrywki.