Nowe monitory ThinkVision do domu i dla bieznesu

Lenovo rozszerza ofertę monitorów o profesjonalną konstrukcję ThinkVision P27u-20 oraz dwa nowe monitory dla graczy – Lenovo G27e-20 i Lenovo G24e-20.

Dla biznesu

Monitor ThinkVision P27u-20 to propozycja dla biznesu i profesjonalistów przeznaczony jes. Oferuje podwójną szeroką gamę kolorów (99,1% DCI-P3, 99,5% Adobe RGB) oraz fabrycznie skalibrowaną precyzję kolorów. Zaprojektowany z myślą o twórcach materiałów fotograficznych, wideo i graficznych, poszukujących wydajnego monitora, który zwiększy przestrzeń ekranową, umożliwiając efektywne korzystanie z wielu aplikacji, monitor wyposażono również w wygodną funkcję dokowania Intel Thunderbolt 4. ThinkVision P27u-20 ma rozdzielczość Ultra High Definition (3840×2160) z certyfikatem VESA DisplayHDR.

Na rynek wchodzi też nowa linia monitorów dla graczy serii G. – to modele Lenovo G27e-20 i Lenovo G24e-20. Idealne dla studentów, graczy i młodych specjalistów, którzy oczekują od sprzętu komputerowego wysokiej wydajności w konkurencyjnej cenie.

Do domu

AMD FreeSync Premium zapewnia płynne, niezakłócone i pozbawione opóźnień wyświetlanie obrazu. Oba monitory są w stanie osiągnąć czas reakcji MPRT ( Moving Picture Response Time) wynoszący 1ms, zapewniając doskonałą redukcję rozmycia obrazu, dzięki czemu ruchome obiekty na ekranie wydają się bardziej wyraźne i ostre. Oba monitory mogą być „podkręcone” do 120 Hz. Pomaga wyeliminować efekt smużenia i podwójnego obrazu, a tym samym zapewnia większą płynność ruchu.

W nowej rzeczywistości prowadzenie hybrydowego stylu życia oznacza wybór jednego urządzenia, które doskonale nadaje się zarówno do gier, pracy, nauki, rozrywki jak i wszelkich innych zastosowań. Nowy monitor Lenovo G27e-20 oferuje przekątną ekranu 27 cali, a Lenovo G24e-20 to 23,8 doskonałych kolorów, jasności 300 nitów i 95 procent palety sRGB, aby zapewnić większą precyzję barw. Obie matryce VA Full HD (1920 x 1080) i wykorzystują ustawione pionowo ciekłe kryształy, które pochylają się po podświetleniu, aby kontrolować zmiany kolorów i kontrastu pod różnymi kątami widzenia. Ponadto, innowacyjna platforma oprogramowania Lenovo Artery zapewnia użytkownikom prosty interfejs graficzny do szybkiego sterowania atrybutami wyświetlacza i ustawieniami kolorów , aby zapewnić większy komfort użytkowania.

Z myślą o graczach

Gracze spędzają wiele godzin przed ekranem, a niejedna sesja trwa do późnych godzin nocnych, co powoduje wzmożoną wrażliwością na światło i objawy takie jak suchość czy zmęczenie oczu. I znowu Lenovo jest liderem w dostarczaniu zdrowych rozwiązań i inteligentnych technologii dla wszystkich użytkowników – ograniczając ekspozycję na światło niebieskie nie tylko w produktach premium, ale także w bardziej przystępnych cenowo monitorach, takich jak nowa seria G. Monitory do gier Lenovo z certyfikatem Eyesafe mają wbudowaną technologię naturalnego niskiego poziomu niebieskiego światła, która pomaga chronić użytkowników przed jego szkodliwą emisją, zmniejszając zmęczenie oczu bez zniekształcania kolorów i pogorszenia jakości obrazu.