Nowy Walkman od Sony w Polsce!

Sony wprowadza na polski rynek bardzo ciekawe urządzenie. Mowa o jednym z najnowszych Walkmanów – NW-A306. To niezwykły sprzęt dla wszystkich audiofilów, których wymagań nie są w stanie spełnić rozwiązania wbudowane w nowoczesne – nawet flagowe – smartfony. Co warto wiedzieć o tym odtwarzaczu?

fot. Sony

Ponadprzeciętny odtwarzacz multimedialny?

Nowy Walkman to dość minimalistyczne urządzenie. Waży zaledwie 113 g i wykorzystuje sieci Wi-Fi 2,4 GHz i 5 GHz do pobierania nagrań oraz do korzystania z usług transmisji strumieniowej. Sprzęt został wyposażony w ekran o przekątnej 3,5″. To wystarczający rozmiar, by wygodnie przeglądać informacje związane z naszymi multimediami.

Za przetwarzanie danych odpowiada tutaj wzmacniacz S-Master HX, który oferuje wsparcie dla formatu DSD. Nowy Walkman to także dość wydajny akumulator, który zapewnia od 26 do 36 godzin odtwarzania muzyki. Niestety sprzęt nie jest tani. Na Wyspach jego cena to 349 funtów. Oznacza to, że nad Wisłą zapewne przyjdzie nam zapłacić za nowość od Sony ponad 2000 złotych.

Czytaj też: Nie zgadniesz, jakiego smartfona używa Bill Gates!

Dajcie koniecznie znać, czy Waszym zdaniem taki sprzęt ma obecnie na rynku rację bytu. Moim zdaniem Sony doskonale wie, że Walkmany to sprzęt dla koneserów, który ma stawiać na jakość, a nie na ilość sprzedanych egzemplarzy.

Grafika tytułowa: Sony