Nie zgadniesz, jakiego smartfona używa Bill Gates!

Bill Gates to jedna z najbardziej barwnych postaci świata nowych technologii i jednocześnie jeden z twórców obecnej potęgi Microsoftu. Amerykański biznesmen i wizjoner obecnie usunął się już nieco w cień i obecnie zajmuje się głównie dobroczynnością oraz inwestowaniem w ciekawe startupy. Podczas jednej z ostatnich sesji Q&A biznesmen przyznał się do tego, jakiego smartfona używa na co dzień.

Zaskoczenie? Bill Gates używa Samsunga!

Jeden z założycieli Microsoftu przyznał, że wbrew pozorom nie używa smartfona Surface Duo, ani tym bardziej produktów Apple. Gates na co dzień korzysta z Samsunga Galaxy Z Folda 4, który dzięki praktycznemu ekranowi wewnętrznemu pozwala na wygodne wykonywanie codziennych zadań, pracę z dokumentami czy też przeglądanie stron internetowych. Żeby było ciekawie, to już kolejny Galaxy Z Fold z którego korzysta Bill Gates.

Najwyraźniej miliarder bardzo ceni sobie produkty koreańskiego koncernu. Trudno się jednak temu dziwić. Samsung przykłada ogromną uwagę zarówno do kwestii specyfikacji swoich produktów, jak i do wspierania ich kolejnymi aktualizacjami – zarówno tymi związanymi z systemem Android, jak i z poprawkami bezpieczeństwa. Poza tym urządzenia Koreańczyków cechuje bardzo przystępny oraz intuicyjny w obsłudze interfejs.

Czytaj też: Tim Cook zarobi mniej?

Dajcie koniecznie znać, czy i Wy macie zaufanie do produktów Samsunga. Czy Waszym zdaniem Bill Gates nie powinien promować sprzętu od Microsoftu? Jak zapatrujecie się na tą kwestię?