Nowy sezon Squid Game zapowiedziany!

Squid Game to serial Netflixa, który po swojej premierze bardzo szybko uzyskał status kultowego. Trudno się temu dziwić. Pokrętna fabuła i świetna realizacja sprawiły, że koreańska produkcja zyskała uznanie na całym świecie. Otwarte zakończenie pierwszego sezonu dość długo budziło domysły odnośnie do kontynuacji. Jak się okazuje, ta została właśnie potwierdzona!

Nadchodzi kontynuacja wielkiego hitu!

Na temat samej kontynuacji Squid Game nie wiemy jeszcze zbyt wiele. Nie została nakreślona fabuła kolejnego sezonu serialu. Jest jednak na to jeszcze zbyt wcześnie. Jego premiera na Netflix jest bowiem planowana na przełom 2023 i 2024 roku. Wiele w tej kwestii na pewno zależy między innymi od sytuacji pandemicznej w Korei Południowej. Na nią niestety wpływu nie mamy.

Według wstępnego przecieku, w drugim sezonie Squid Game pojawi się główny bohater z sezonu pierwszego – Gi-hun. Ponadto nie zabraknie tajemniczego Front Mana, który zarządzał w pierwszym sezonie „konkurencjami” w których brali udział uczestnicy Squid Game. Oczywiście do serialu zostaną także wprowadzone nowe postaci – wystarczy wspomnieć o chłopaku Young-hee – Cheol-su.

Czytaj też: Duke Nukem wkroczy do kin?

Z pewnością nadchodzące miesiące przyniosą nam więcej wieści związanych z kontynuacją serialu Squid Game. Na konkretne doniesienia, takie jak zwiastuny, czy też ogólny zarys fabuły przyjdzie nam jednak jeszcze poczekać – trzeba uzbroić się w cierpliwość.