Nowości od Sharp dla fanów dobrego brzmienia

Japoński koncern Sharp, który na co dzień serwuje nam wysokiej klasy elektronikę, pokazał właśnie nowe urządzenia. Fanom marki zostaną zaoferowane nieźle prezentujące się głośniki i mikro wieża obsługująca radio DAB+/DAB i FM. Co warto wiedzieć na ich temat?

Głośniki półkowe CP-SS30

Nowe głośniki Sharp CP-SS30 to elegancja w klasycznej formie. Mamy tu obudowy z drewna serwujące nam detale w kolorze miedzianym. Oczywiście w razie potrzeby membrany możemy zasłonić za pośrednictwem minimalistycznych maskownic. Od strony technicznej mamy tutaj dwudrożne aktywne głośniki o mocy 60 W oraz wsparcie dla Bluetooth 5.0. Od strony złącz – nie ma na co narzekać. Japoński koncern postawił tutaj na AUX, RCA i wejście optyczne. Dodatkowo nie sposób nie wspomnieć, że zestaw serwuje nam equalizer z pięcioma domyślnymi nastawieniami oraz wygodną regulację tonów niskich i wysokich. Prodcent przewidział możliwość sterowania za pośrednictwem pilota. Cena zestawu to 649 złotych.

Mikro wieża Sharp Tokyo

Kolejna z nowości koncernu Sharp to mikro wieża Tokyo XL-B520D. Oferuje ona wsparcie dla radia DAB+/DAB i FM z systemem RDS. Mamy tu również możliwość słuchania serwisów streamingowych czy podcastów poprzez połączenie z telefonem przez Bluetooth 5.0. Oczywiście nie mogło zabraknąć wsparcia dla odtwarzania płyt CD oraz złącza USB przez które podepniemy zewnętrzne nośniki. Prezentowana mikro wieża została wyposażona w korektor graficzny serwujący nam aż dziewięć nastawień. Oczywiście mamy też dostęp do funkcji regulacji tonów niskich i wysokich. Moc głośników dołączonych do wieży to 40 W. Natomiast cena, jaką trzeba zapłacić za ten sprzęt to 499,99 złotych.

Czytaj też: TOP 5 – biznesowe słuchawki TWS – styczeń 2023

Grafika tytułowa: Sharp