Nowości od Apple już za miesiąc? Na to wskazują źródła!

Od dłuższego czasu do sieci trafiają przecieki związane z nowymi urządzeniami, które Apple najpewniej zaprezentuje wiosną bieżącego roku. Do tej pory jednak poznawaliśmy wyłącznie wygląd sprzętu mającego wkrótce doczekać się premiery. Nie mówiono natomiast nic o tym, kiedy konkretnie miałaby się odbyć prezentacja. Dziś mamy dla Was dobre wieści w tej kwestii!

Nowości od Apple poznamy za miesiąc!

Bloomberg donosi, że premiera iPhone SE 2022 odbędzie się „w okolicach” 8 marca. Serwis powołuje się na anonimowe źródła związane z Apple. Bloomberg informuje również, że Apple wykorzysta tę okazję do zaprezentowania odświeżonego iPada Air wyposażonego w modem 5G. Będzie to gratka dla wszystkich tych osób, które w najbliższym czasie poszukiwać będą wydajnego i funkcjonalnego tabletu z dostępem do szybkiego Internetu mobilnego.

Zdecydowanie więcej osób wyczekuje jednak iPhone’a SE 2022. Nowy smartfon ma być wyposażony w 5G, wydajny procesor i ulepszone funkcje aparatu. Liczymy także na to, że poprawiona zostanie wydajność baterii urządzenia (w końcu modem 5G będzie ją mocno drenował) oraz że w bardziej nowoczesny sposób zostanie zagospodarowany front smartfona. Od jakiegoś czasu mówi się, że powiększeniu ulegnie przekątna ekranu, a czujnik Face ID w notchu zastąpi nieporęczny czytnik Touch ID.

Czytaj też: Apple skraca okres próbny w ważnej usłudze!

Mam nadzieję, że nowy iPhone SE nie będzie na start droższy od poprzednika. To bowiem przystępnej cenie urządzenie zawdzięcza swój rynkowy sukces. Biorąc jednak pod uwagę fakt inflacji oraz problemów z komponentami, niczego nie możemy być w tej kwestii pewni.