Nowe sportowe modele Volkswagena oficjalnie!

Volkswagen debiutuje z dwoma nowymi, wyjątkowo dynamicznymi modelami GTX. ID.3 GTX oraz ID.7 GTX Tourer. Wkrótce trafią one na rynek, zapewniając entuzjastom niezapomniane doznania zarówno pod względem wizualnym, jak i dynamicznym. Linia GTX odnosi sukces po sukcesie, przyciągając coraz większe grono fanów. Co piąty nowy model ID.4 i ID.5 zarejestrowany w Europie to właśnie wersja GTX.

Co warto wiedzieć na temat nowości?

ID.3 GTX to prawdziwy hot hatch z napędem na tylną oś, oferowany w dwóch wariantach. Wersja Performance to prawdziwa gratka dla miłośników sportowej jazdy, zachowująca ducha legendarnego Golfa GTI Clubsport. ID.3 GTX wyróżnia się zmienionym wyglądem zewnętrznym, charakterystycznymi elementami nadwozia oraz sportowym wyposażeniem wnętrza. Felgi aluminiowe, sportowe fotele i czerwone przeszycia to tylko niektóre z elementów podkreślających sportowy charakter tego modelu.

ID.7 GTX Tourer, najmocniejszy wariant w linii produktowej, łączy przestronność dużego kombi z osiągami samochodu sportowego. Podobnie jak ID.4 GTX i ID.5 GTX, jest wyposażony w dwa silniki i napęd na wszystkie koła, zapewniając piorunujące przyspieszenie i niezapomniane wrażenia z jazdy. Wyposażenie i wygląd ID.7 GTX Tourer również podkreślają jego sportowy charakter, z charakterystycznymi elementami nadwozia, ekskluzywnym wnętrzem i bogatym wyposażeniem. Podobnie jak w przypadku ID.3 GTX, czerwone akcenty i wysokiej jakości materiały tworzą wyjątkową atmosferę w kokpicie.

Premiery ID.3 GTX i ID.7 GTX Tourer otwierają nowe możliwości w segmencie sportowych samochodów elektrycznych, łącząc doskonałe osiągi z zrównoważonym podejściem do ekologii.

Czytaj też: Można już zamawiać Volkswagena Tiguana z napędem hybrydowym plug-in!

Grafika tytułowa: Volkswagen