Nowe smartfony OPPO – czy podbiją rynek?

OPPO coraz śmielej poczynia sobie na międzynarodowym rynku smartfonów. Koncern z Chin wprowadza kolejne nowości bardzo często, wyposażając je w ciekawe rozwiązania zapewniające wysoką wydajność i niezłe możliwości fotograficzne. Nie inaczej jest w przypadku OPPO F21s Pro i F21s Pro 5G.

fot. OPPO

OPPO F21s Pro

OPPO F21s Pro wyposażono w ekran o przekątnej 6,43″. Jest to AMOLED o rozdzielczości Full HD+. Jego odświeżanie to 90 Hz. Sercem smartfona jest procesor Qualcomm Snapdragon 680 wspierany przez 8 GB RAM i przez 128 GB pamięci wewnętrznej. Na pleckach mamy obiektyw główny o rozdzielczości 64 MP oraz dwa pomniejsze obiektywy 2 MP – mikroobiektyw i czujnik głębi. Całość zasila bateria 4500 mAh, która wspiera szybkie ładowanie przewodowe SUPERVOOC o mocy 33W.

fot. OPPO

OPPO F21s Pro 5G

OPPO F21s Pro 5G natomiast wyposażono w ekran o przekątnej 6,43″. Jest to AMOLED o rozdzielczości Full HD+. Jego odświeżanie to 90 Hz. Sercem smartfona jest procesor Qualcomm Snapdragon 695 z modemem 5G wspierany przez 8 GB RAM i przez 128 GB pamięci wewnętrznej. Na pleckach mamy obiektyw główny o rozdzielczości 64 MP oraz dwa pomniejsze obiektywy 2 MP – makro i czujnik głębi. Całość zasila bateria 4500 mAh, która wspiera szybkie ładowanie przewodowe SUPERVOOC o mocy 33W.

Czytaj też: Sentymentalna podróż wkrótce w Zdjęciach Google!

Obydwa urządzenia trafiają właśnie na rynek indyjski. Ich cena, w przeliczeniu na polską walutę, nie przekroczy 2000 złotych. Czy smartfony trafią do sprzedaży na Starym Kontynencie? Tego jeszcze niestety nie wiemy.

Grafika tytułowa: OPPO