Nowe propozycje Synology dla MSP

Synology wprowadza na rynek nowe 12-kieszeniowe serwery RackStation RS2421+ i wersję RP oraz 16-kieszeniowy model RS2821RP+ opracowane, by zapewniać doskonałą obsługę tworzenia kopii zapasowych infrastruktury na dużą skalę i obsługę prywatnych usług w chmurze.

Synology wprowadza do sprzedaży serwery plików RS2421(RP)+i RS2821RP+. Kluczowe cechy produktów to duża pojemność pamięci masowej, wysoka wydajność i nadmiarowe zasilanie. Serwery obsługują także podstawowe aplikacje do pracy zdalnej, takie jak Synology Office, Synology Drive i Synology Chat.

Ponad dwa razy szybsze

Modele RackStation charakteryzują się znacznie wyższą wydajnością niż ich poprzednicy. Model RS2421(RP)+ zapewnia o 103% wyższą wydajność IOPS w trybie zapisu losowego i o 161% wyższą wydajność IOPS w trybie odczytu, a model RS2821(RP)+ zapewnia o 115% wyższą wydajność IOPS w trybie zapisu losowego i o 162% wyższą wydajność IOPS w trybie odczytu.

System dostosowany do potrzeb firmy

Modele RS2421(RP)+ i RS2821P+ można wyposażyć w dwuportową kartę sieciową firmy Synology o pojemności 10 lub 25 GbE, aby zwiększyć przepustowość sieci, lub w kartę rozszerzeń M.2 firmy Synology i szybkie dyski SSD NVMe, aby utworzyć pamięć podręczną SSD. Stanowi to przystępną cenową metodę na zwiększenie wydajności IOPS w trybie zapisu/odczytu losowego macierzy dysku twardego bez zajmowania standardowych kieszeni na dyski.

Moduły do montażu w szafie serwerowej obsługują do 32 GB pamięci DDR4 ECC. Po podłączeniu jednostki rozszerzającej RX1217(RP) liczbę kieszeni na dyski można zwiększyć do 24 w przypadku modelu RS2421(RP)+ i 28 w przypadku modelu RS2821RP+. Urządzenia są objęte 3-letnią ograniczoną gwarancją firmy Synology, którą można rozszerzyć do 5 lat w wybranych regionach.

System operacyjny DiskStation Manager (DSM) działa na wszystkich urządzeniach Synology NAS, łącząc je w ramach zaawansowanego ekosystemu wydajnych rozwiązań.

Funkcja Hyper Backup umożliwia użytkownikom tworzenie kopii zapasowych danych NAS w chmurze i innych miejscach docelowych, a bezlicencyjny pakiet Active Backup Suite zapewnia niezawodne tworzenie kopii zapasowych klientów, serwerów, serwerów plików i maszyn wirtualnych systemu Windows. Synology Drive, Chat i Office umożliwiają płynną współpracę pomiędzy pracownikami zdalnymi, zapewniając funkcje udostępniania plików i czatu, a także dostęp do aplikacji biurowych w przeglądarce.

Aplikacja Surveillance Station pozwala przekształcić RackStation i inne modele w kompleksowe rozwiązania nadzoru obsługujące do 40 kamer.   Certyfikowana integracja z systemami VMware, Windows i innymi platformami wirtualizacji zapewnia bezproblemowe zarządzanie pamięcią masową maszyn wirtualnych.