Nowa generacja topowych słuchawek Jabra z oficjalną premierą!

Jabra, światowy lider w dziedzinie prawdziwie bezprzewodowego dźwięku oraz hybrydowych rozwiązań do pracy, zaprezentowała nowe słuchawki douszne Elite 8 Active Gen 2 i Elite 10 Gen 2. Te innowacyjne urządzenia, bazujące na sukcesie swoich poprzedników, zostały wzbogacone o szereg ulepszeń, które mają na celu wzmocnienie wrażeń dźwiękowych. Wśród nowości znajdują się pierwszy na świecie inteligentny futerał LE Audio, ulepszony dźwięk przestrzenny wspierany przez Dolby Audio oraz udoskonalony system Natural HearThrough, który zapewnia lepszą świadomość otoczenia. Aktywna Redukcja Hałasu (ANC) również została znacząco wzmocniona, oferując bardziej efektywne tłumienie szumów o średniej i niskiej częstotliwości.

fot. Jabra

Innowacyjne funkcje i uniwersalne strumieniowanie

Nowa generacja słuchawek Jabra to nie tylko zaawansowane wkładki douszne, ale także pierwszy na świecie inteligentny futerał LE Audio. Dzięki podwójnemu złączu USB-C i gniazdu 3,5 mm, użytkownicy mogą cieszyć się uniwersalnym przesyłaniem strumieniowym i łącznością jednym naciśnięciem przycisku. Zintegrowany z etui ładującym chip umożliwia łatwe strumieniowanie dźwięku z różnych urządzeń bezpośrednio do słuchawek, zapewniając niższą latencję i lepszą synchronizację dźwięku i obrazu. Kabel 2-w-1 przekształca etui w wszechstronny adapter, który można podłączyć do dowolnego urządzenia, umożliwiając strumieniowanie dźwięku w różnych miejscach – od samolotu po bieżnię.

Słuchawki Elite 8 Active Gen 2 i Elite 10 Gen 2 oferują nowy wymiar doświadczenia audio dzięki ulepszonej kalibracji dźwięku przestrzennego oraz wsparciu dla Dolby Atmos. Podczas testów, aż 95% respondentów wolało kalibrację dźwięku przestrzennego dostarczaną przez nowe modele. Ponadto, technologia 6-mikrofonowa i ulepszone algorytmy AI do rozmów zapewniają wysoką przejrzystość mowy. Jabra znacząco poprawiła również Aktywną Redukcję Hałasu (ANC), która teraz blokuje dwukrotnie więcej hałasu w porównaniu do poprzednich modeli. Dodatkowo, ulepszone algorytmy Adaptacyjnego ANC maksymalizują efekt adaptacyjny w różnych scenariuszach, a nowy Naturalny HearThrough, zoptymalizowany do redukcji szumu wiatru, zapewnia bardziej wyraźne i naturalne dźwięki otoczenia.

Jabra Elite 8 Active Gen 2 kosztują na stronie producenta 1099 złotych. Dostępne będą w polskiej dystrybucji w lipcu br. w kolorach Navy, Black i dwóch nowych kolorach (Coral i Olive).

Jabra Elite 10 Gen 2 kosztują na stronie producenta 1299 złotych. Dostępne będą w polskiej dystrybucji w sierpniu b.r. w kolorach Titanium Black, Gloss Black, Cocoa i dwóch nowych kolorach (Denim i Soft White).

Czytaj też: Jabra udostępnia aktualizację dla słuchawek Elite 8 Active i Elite 10!

Grafika tytułowa: Jabra