Nowa era gotowania z innowacyjnymi piekarnikami Haier

Innowacyjne piekarniki do zabudowy marki Haier pozwalają przenieść się w nową erę gotowania.

Kuchnia na miarę XXI wieku to nie tylko nowoczesny design mebli, czy ich ergonomia. To także innowacyjne sprzęty AGD, które pozwolą nam przygotować 5-gwiazdkowe dania dla całej rodziny, szybko i smacznie. Takie też przesłanie towarzyszy piekarnikom do zabudowy marki Haier, które mogą pochwalić się wieloma zaawansowanymi rozwiązaniami. Na wyróżnienie zasługuje funkcja Climatech, która gwarantuje doskonałe rozprowadzanie ciepła wewnątrz piekarników, czy też osobisty asystent Cook with Me, który pomoże nam zmienić nawet najbardziej skomplikowane przepisy w wykwintne dania. A jeśli szczególnie dbamy o zdrowe odżywianie, zachwyci nas funkcja pary dostępna w jednym z modeli piekarników Haier.

Stylowy design i bezpieczne gotowanie

Piekarniki do zabudowy marki Haier cechuje nowoczesny i ponadczasowy design, który idealnie pasuje do każdej kuchni. Ciemna stal nierdzewna, czarne szkło i cyfrowy wyświetlacz nadają urządzeniom niezwykle elegancki wygląd. Piekarnik Haier I-Touch 4 HWO60SM5T9BH może się pochwalić kolorowym programatorem dotykowym, w którym znajdziemy wbudowaną książkę kucharską ze zdjęciami potraw i przepisami prowadzącymi nas krok po kroku przez cały proces gotowania. W bazie dostępne jest ponad 300 różnych przepisów. W piekarnikach Haier I-Message Steam Series 4 HWO60SM5S5BH oraz I-Message 4 HWO60SM5B5BH wszystkie te przepisy znajdziemy w dedykowanej aplikacji hOn.

Przyjrzyjmy się konstrukcji piekarników. Na podkreślenie zasługuje boczne oświetlenie zapewniające doskonałą widoczność potraw przez cały czas pieczenia. Warto także zwrócić uwagę na komfort użytkowania urządzeń. Piekarniki Haier posiadają wytrzymałe prowadnice teleskopowe, gwarantujące bezpieczne i wygodne korzystanie z urządzeń oraz rewolucyjną konstrukcję zawiasów pozwalającą na delikatne i ciche zamykanie drzwi, chroniąc je przed uszkodzeniem czy przypadkowym trzaśnięciem.

Sztuczna inteligencja i inne innowacyjne funkcje

Prawdziwym wyróżnikiem piekarników Haier jest zastosowana w nich sztuczna inteligencja. Funkcja Climatech gwarantuje doskonałe rozprowadzanie ciepła, a nasz osobisty asystent gotowania – Cook with Me, łącząc się z aplikacją hOn, umożliwia zdalne sterowanie piekarnikiem, programowanie naszych ulubionych przepisów i perfekcyjne przygotowanie pysznych dań dla całej rodziny.

Aby sprawdzić czy nasze dania są gotowe do podania, możemy użyć inteligentnej termosondy, dostępnej w piekarniku Haier I-Touch 4 HWO60SM5T9BH, która kontroluje temperaturę potrawy na każdym etapie jej pieczenia. Jest to funkcja szczególnie przydatna, gdy na obiad planujemy podać na przykład soczystą pieczeń.

Co ważne, przygotowywane potrawy możemy ustawić we wnętrzu urządzenia na każdym jego poziomie i efekt będzie tak samo perfekcyjny. Wszystko to dzięki funkcji równomiernego rozprowadzania ciepła. Co więcej, inteligentne piekarniki Haier zostały wyposażone w Panel Szefa Kuchni, który pozwala zwiększyć wydajność gotowania, bardziej równomierne piec potrawy w każdej temperaturze oraz skrócić czas ich przygotowania.

Gotuj na parze niczym profesjonalny kucharz

Gotowanie zdrowych i lekkich posiłków na parze jest coraz bardziej popularne – dbając o to co jemy, dbamy o swoje zdrowie. Warto zatem wybrać piekarnik, który nam w tym pomoże. Haier I-Message Steam Series 4 HWO60SM5S5BH został wyposażony w innowacyjną technologię gotowania na parze i-Steam. Specjalnie opracowane przez profesjonalnego szefa kuchni algorytmy dozują odpowiednią ilość pary, dostosowaną do rodzaju przygotowywanej potrawy. Przygotowując mięso, ryby, makarony, pieczywo czy warzywa, wystarczy wybrać odpowiednią funkcję, a piekarnik sam dobierze właściwą temperaturę oraz idealną ilość pary tak, aby nasze dania były zdrowsze i idealnie upieczone.

Czyszczenie piekarnika to już nie problem

A co jeśli w czasie pieczenia zabrudziliśmy wnętrze piekarnika? To żaden problem! Innowacyjna funkcja czyszczenia wnętrza piekarników Haier przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy dbają o czystość w kuchni. Wystarczy wybrać program pirolizy, dostępny w modelu I-Touch 4 HWO60SM5T9BH, a piekarnik wyczyści się bez naszego udziału, rozkładając resztki jedzenia nawet w trudno dostępnych zakamarkach, pozostawiając łatwy do usunięcia popiół. Co ważne dla naszej kieszeni, piekarnik posiada również program energooszczędny – piroliza ECO+.

W piekarnikach Haier I-Message Steam Series 4 HWO60SM5S5BH oraz I-Message 4 HWO60SM5B5BH zastosowano inne rozwiązania pozwalające utrzymać je w czystości. Po bokach komory piekarnika umieszczono panele katalityczne, które są pokryte specjalną emalią o mikroporowatej strukturze zamieniającą cząsteczki tłuszczu w pierwiastki gazowe, co powoduje ich usunięcie. Dodatkowo zastosowano hydrolityczny system czyszczenia – prosty, szybki i ekonomiczny. Wystarczy wlać na dno piekarnika 300 ml wody, ustawić odpowiedni program i odczekać 30 minut. Po zakończeniu cyklu pozostałe drobne zabrudzenia można łatwo wytrzeć gąbką.

Zdalne sterowanie

Żyjących w stylu „smart home” ucieszy aplikacja hOn, która pozwala nam zdalnie sterować piekarnikami Haier i nadzorować ich pracę. Na przykład wracając do domu z pracy możemy włączyć piekarnik z przygotowanym wcześniej obiadem w środku i po powrocie cieszyć się gotowym, świeżo upieczonym daniem. Aplikacja daje nam także dostęp do wielu smacznych przepisów, porad i wskazówek dotyczących używania i czyszczenia piekarnika.

Wysoka efektywność energetyczna

Dzięki zastosowanym w piekarnikach Haier nowoczesnym rozwiązaniom zyskujemy wyjątkową efektywność energetyczną (A+) co przekłada się na niższe rachunki za prąd i przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Piekarniki do zabudowy marki Haier dostępne są w sieci sklepów Euro RTV AGD.