Nothing Phone (2) – kolejne informacje w sieci!

Nothing Phone (2) to jeden z najbardziej wyczekiwanych smartfonów 2023 roku. Poprzednik zrobił furorę na średniej półce cenowej. Tym razem przedsiębiorstwo Carla Pei pokaże nam urządzenie nieco mocniejsze – aspirujące do miana zabójcy flagowców. Na jego temat wiemy już coraz więcej!

fot. Nothing

Niestandardowe wzornictwo! A co „pod maską”?

Możemy się spodziewać, że nowy Nothing Phone (2) zaoferuje nam charakterystyczne dla marki wzornictwo – z przezroczystą tylną obudową oraz ciekawymi LED-ami umieszczonymi pod jej powłoką. Za taki właśnie unikalny design marka Nothing jest uwielbiana przez fanów na całym świecie.

Niestety producent nie ujawnił jeszcze informacji dotyczących ekranu nadchodzącej nowości. Możemy jednak założyć, że będzie to matryca AMOLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Mam nadzieję, że nie będzie przesadnie duża, by telefon obsługiwało się dość wygodnie.

Sercem smartfona ma być procesor Snapdragon 8+ Gen 1 wspierany przez – zapewne – 8 GB RAM oraz 256 GB przestrzeni na dane. Cudów natomiast nie spodziewałbym się po konfiguracji aparatów. Z pewnością będzie ona charakterystyczna dla przedziału cenowego atakowanego przez Nothing.

Czytaj też: Korzystna promocja na soundbary i Power Audio Samsung!

Niestety data premiery Nothing Phone (2) nie została jeszcze ujawniona. Pozostaje nam więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na stosowną zapowiedź. Gdy tylko pojawią się nieco bardziej konkretne informacje w tej sprawie – damy Wam znać!

Grafika tytułowa: Nothing